DANCO PRO COMMUNICATION SRL
București, Bucuresti
29 ani pe piață17 angajațiCifră de afaceri 68.505.552 leiPlătitor TVA
Activitati ale agentiilor de voiaj si a tur-operatorilor; activitati de asistenta turistica n.c.a.
Locație & program
DANCO PRO COMMUNICATION SRL
Sediu SocialBd. Maior Coravu nr. 29, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
DANCO PRO COMMUNICATION SRL · CUI 9482566 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
DANCO PRO COMMUNICATION SRL · CUI 9482566 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- DANCO PRO COMMUNICATION SRL
- CUI
- 9482566
- Nr. reg. com.
- J1997004282400
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 7911 – Activități ale agențiilor turistice
- Înregistrată în
- 1997
- Adresă sediu social
- Bd. Maior Coravu nr. 29
București, Bucuresti
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 68.505.552 | 3.002.551 | 3.490.817 | 7.029.214 | 7.249.643 | 17 |
| 2024 | 67.769.045 | 3.572.238 | 2.678.233 | 8.958.624 | 7.759.994 | 20 |
| 2023 | 74.394.590 | 3.638.307 | 4.053.383 | 4.932.619 | 9.622.543 | 20 |
| 2022 | 54.315.748 | 3.107.706 | 4.054.412 | 3.744.257 | 7.288.586 | 18 |
| 2021 | 24.413.573 | 1.417.027 | 2.645.228 | 3.285.482 | 5.749.304 | 17 |
| 2020 | 13.278.826 | -308.407 | 1.276.465 | 972.758 | 5.595.435 | 16 |
| 2019 | 49.833.467 | 975.953 | 1.723.023 | 2.514.126 | 6.311.619 | 16 |
Cifra de afaceri 2025
68.505.552 lei ▲ 1,1%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 68.505.552 | 3.002.551 | 3.490.817 | 7.029.214 | 7.249.643 | 17 |
| 2024 | 67.769.045 | 3.572.238 | 2.678.233 | 8.958.624 | 7.759.994 | 20 |
| 2023 | 74.394.590 | 3.638.307 | 4.053.383 | 4.932.619 | 9.622.543 | 20 |
| 2022 | 54.315.748 | 3.107.706 | 4.054.412 | 3.744.257 | 7.288.586 | 18 |
| 2021 | 24.413.573 | 1.417.027 | 2.645.228 | 3.285.482 | 5.749.304 | 17 |
| 2020 | 13.278.826 | -308.407 | 1.276.465 | 972.758 | 5.595.435 | 16 |
| 2019 | 49.833.467 | 975.953 | 1.723.023 | 2.514.126 | 6.311.619 | 16 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?