EUROPOINT SRL
București, Bucuresti
29 ani pe piață6 angajațiCifră de afaceri 16.207.902 leiPlătitor TVA
Activitati ale agentiilor de voiaj si a tur-operatorilor; activitati de asistenta turistica n.c.a.
Locație & program
EUROPOINT SRL
Sediu SocialStr. Dumbrava Noua nr. 36, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
EUROPOINT SRL · CUI RO9553004 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
EUROPOINT SRL · CUI RO9553004 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- EUROPOINT SRL
- CUI
- RO9553004
- Nr. reg. com.
- J1997004906403
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 7911 – Activități ale agențiilor turistice
- Înregistrată în
- 1997
- Adresă sediu social
- Str. Dumbrava Noua nr. 36
București, Bucuresti
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16.207.902 | 173.767 | 400.452 | 2.580.039 | 368.863 | 6 |
| 2024 | 11.415.380 | 270.430 | 208.110 | 1.886.417 | 355.096 | 6 |
| 2023 | 11.184.866 | 180.307 | 155.308 | 1.655.883 | 668.033 | 6 |
| 2022 | 9.117.109 | -133.999 | 102.103 | 1.798.034 | 563.916 | 5 |
| 2021 | 4.237.426 | 1.350.693 | 194.257 | 595.958 | 2.197.915 | 4 |
| 2020 | 1.815.089 | 16.696 | 196.939 | 730.155 | 847.222 | 6 |
| 2019 | 8.702.765 | 137.059 | 161.397 | 1.561.463 | 830.526 | 6 |
Cifra de afaceri 2025
16.207.902 lei ▲ 42%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16.207.902 | 173.767 | 400.452 | 2.580.039 | 368.863 | 6 |
| 2024 | 11.415.380 | 270.430 | 208.110 | 1.886.417 | 355.096 | 6 |
| 2023 | 11.184.866 | 180.307 | 155.308 | 1.655.883 | 668.033 | 6 |
| 2022 | 9.117.109 | -133.999 | 102.103 | 1.798.034 | 563.916 | 5 |
| 2021 | 4.237.426 | 1.350.693 | 194.257 | 595.958 | 2.197.915 | 4 |
| 2020 | 1.815.089 | 16.696 | 196.939 | 730.155 | 847.222 | 6 |
| 2019 | 8.702.765 | 137.059 | 161.397 | 1.561.463 | 830.526 | 6 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?