TECNOSERVICE EQUIPMENT SRL
București, Bucuresti
27 ani pe piață19 angajațiCifră de afaceri 41.615.423 leiPlătitor TVA
Comert cu ridicata al masinilor pentru industria miniera si constructii
Locație & program
TECNOSERVICE EQUIPMENT SRL
Punct de LucruStr. Ing. Tablovski, nr. 33, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
TECNOSERVICE EQUIPMENT SRL · CUI 11906663 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
TECNOSERVICE EQUIPMENT SRL · CUI 11906663 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- TECNOSERVICE EQUIPMENT SRL
- CUI
- 11906663
- Nr. reg. com.
- J1999005811401
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4663 – Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții
- Înregistrată în
- 1999
- Adresă sediu social
- Str. Dej nr. 40
12284, București conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41.615.423 | 9.396.030 | 1.513.810 | 14.770.647 | 10.277.763 | 19 |
| 2024 | 34.565.621 | 6.317.950 | 1.718.342 | 8.142.865 | 7.022.683 | 18 |
| 2023 | 43.952.129 | 8.940.104 | 1.495.463 | 3.796.497 | 9.057.800 | 19 |
| 2022 | 27.703.058 | 5.006.288 | 1.586.097 | 8.062.592 | 5.024.021 | 19 |
| 2021 | 17.110.055 | 2.948.181 | 1.815.703 | 3.248.599 | 6.115.450 | 18 |
| 2020 | 46.709.035 | 13.531.295 | 1.965.975 | 2.845.553 | 14.143.442 | 18 |
| 2019 | 14.017.849 | 1.751.574 | 1.961.032 | 16.889.935 | 4.675.936 | 18 |
Cifra de afaceri 2025
41.615.423 lei ▲ 20,4%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41.615.423 | 9.396.030 | 1.513.810 | 14.770.647 | 10.277.763 | 19 |
| 2024 | 34.565.621 | 6.317.950 | 1.718.342 | 8.142.865 | 7.022.683 | 18 |
| 2023 | 43.952.129 | 8.940.104 | 1.495.463 | 3.796.497 | 9.057.800 | 19 |
| 2022 | 27.703.058 | 5.006.288 | 1.586.097 | 8.062.592 | 5.024.021 | 19 |
| 2021 | 17.110.055 | 2.948.181 | 1.815.703 | 3.248.599 | 6.115.450 | 18 |
| 2020 | 46.709.035 | 13.531.295 | 1.965.975 | 2.845.553 | 14.143.442 | 18 |
| 2019 | 14.017.849 | 1.751.574 | 1.961.032 | 16.889.935 | 4.675.936 | 18 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?