EUROCONFORT GRUP SRL
București, Bucuresti
24 ani pe piață7 angajațiCifră de afaceri 5.962.337 leiPlătitor TVA
Comert cu ridicata al altor masini si echipamente de birou
Locație & program
EUROCONFORT GRUP SRL
Punct de LucruStr. George Vraca nr. 4, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
EUROCONFORT GRUP SRL · CUI RO14614868 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
EUROCONFORT GRUP SRL · CUI RO14614868 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- EUROCONFORT GRUP SRL
- CUI
- RO14614868
- Nr. reg. com.
- J2015004106238
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4663 – Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții
- Înregistrată în
- 2002
- Adresă sediu social
- Str. Dezrobirii nr. 59
77105, Glina, Ilfov conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.962.337 | 358.024 | 928.159 | 992.594 | 2.138.692 | 7 |
| 2024 | 6.303.019 | 409.719 | 995.542 | 1.622.765 | 2.230.669 | 5 |
| 2023 | 4.786.320 | 13.411 | 836.017 | 1.840.141 | 1.726.849 | 3 |
| 2022 | 5.917.908 | 350.539 | 914.079 | 1.622.428 | 1.805.837 | 3 |
| 2021 | 5.132.857 | -337.763 | 1.002.828 | 2.561.069 | 2.052.140 | 5 |
| 2020 | 5.111.398 | 48.917 | 1.130.981 | 1.471.870 | 2.498.850 | 5 |
| 2019 | 9.378.814 | 885.972 | 1.031.309 | 3.940.947 | 2.661.248 | 8 |
Cifra de afaceri 2025
5.962.337 lei ▼ 5,4%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.962.337 | 358.024 | 928.159 | 992.594 | 2.138.692 | 7 |
| 2024 | 6.303.019 | 409.719 | 995.542 | 1.622.765 | 2.230.669 | 5 |
| 2023 | 4.786.320 | 13.411 | 836.017 | 1.840.141 | 1.726.849 | 3 |
| 2022 | 5.917.908 | 350.539 | 914.079 | 1.622.428 | 1.805.837 | 3 |
| 2021 | 5.132.857 | -337.763 | 1.002.828 | 2.561.069 | 2.052.140 | 5 |
| 2020 | 5.111.398 | 48.917 | 1.130.981 | 1.471.870 | 2.498.850 | 5 |
| 2019 | 9.378.814 | 885.972 | 1.031.309 | 3.940.947 | 2.661.248 | 8 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?