TECNOLOGY COM SRL
București
23 ani pe piață5 angajațiCifră de afaceri 1.558.061 leiPlătitor TVA
Lucrari de instalatii electrice
Locație & program
TECNOLOGY COM SRL
Punct de LucruBd. Unirii nr. 61, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
POPESCU IULIA
CONTABIL
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
TECNOLOGY COM SRL · CUI 15774395 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
TECNOLOGY COM SRL · CUI 15774395 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- TECNOLOGY COM SRL
- CUI
- 15774395
- Nr. reg. com.
- J2008003206230
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 6811 – Lucrări de instalații electrice
- Înregistrată în
- 2003
- Adresă sediu social
- Aleea Costanza nr. 6
77096, Dragomirești-Deal, Ilfov conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.558.061 | 1.897.634 | 19.900.906 | 8.924.633 | 29.347.364 | 5 |
| 2024 | 19.995.064 | 3.243.788 | 24.104.621 | 3.627.809 | 32.549.730 | 5 |
| 2023 | 54.430.392 | 10.823.530 | 23.985.150 | 5.836.610 | 40.175.943 | 0 |
| 2022 | 27.554.077 | 4.323.436 | 17.591.193 | 4.689.357 | 31.849.371 | 5 |
| 2021 | 547.840 | 254.601 | 15.512.900 | 935.849 | 27.525.937 | 7 |
| 2020 | 24.983.866 | 6.148.164 | 13.711.827 | 1.099.856 | 31.771.335 | 8 |
| 2019 | 32.504.829 | 4.847.770 | 12.006.468 | 2.517.443 | 27.559.171 | 11 |
Cifra de afaceri 2025
1.558.061 lei ▼ 92,2%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.558.061 | 1.897.634 | 19.900.906 | 8.924.633 | 29.347.364 | 5 |
| 2024 | 19.995.064 | 3.243.788 | 24.104.621 | 3.627.809 | 32.549.730 | 5 |
| 2023 | 54.430.392 | 10.823.530 | 23.985.150 | 5.836.610 | 40.175.943 | 0 |
| 2022 | 27.554.077 | 4.323.436 | 17.591.193 | 4.689.357 | 31.849.371 | 5 |
| 2021 | 547.840 | 254.601 | 15.512.900 | 935.849 | 27.525.937 | 7 |
| 2020 | 24.983.866 | 6.148.164 | 13.711.827 | 1.099.856 | 31.771.335 | 8 |
| 2019 | 32.504.829 | 4.847.770 | 12.006.468 | 2.517.443 | 27.559.171 | 11 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?