M & M PRODUCT SRL
Râșnov, Brasov
31 ani pe piață36 angajațiCifră de afaceri 28.208.181 leiPlătitor TVA
Ambaleaza acum - Intreaba-ne cum!
Locație & program
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
M & M PRODUCT SRL · CUI RO6837761 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
M & M PRODUCT SRL · CUI RO6837761 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- M & M PRODUCT SRL
- CUI
- RO6837761
- Nr. reg. com.
- J08/4207/1994
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 2221 – Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor și profilelor din material plastic
- Înregistrată în
- 1995
- Adresă sediu social
- Str. 1 Decembrie 1918 nr. 14
505400, Râșnov, Brașov conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28.208.181 | -758.480 | 8.185.700 | 15.883.962 | 4.204.689 | 36 |
| 2024 | 27.353.562 | -739.252 | 8.623.958 | 13.747.608 | 5.114.280 | 39 |
| 2023 | 28.060.480 | -570.991 | 9.119.035 | 14.800.328 | 5.967.105 | 42 |
| 2022 | 36.180.481 | 317.547 | 9.036.499 | 15.923.722 | 6.538.096 | 48 |
| 2021 | 37.800.031 | 1.230.004 | 9.402.350 | 15.607.040 | 6.855.222 | 48 |
| 2020 | 31.050.779 | 444.804 | 8.854.164 | 13.422.024 | 6.030.481 | 42 |
| 2019 | 32.250.463 | 167.854 | 9.384.797 | 10.982.433 | 5.745.918 | 46 |
Cifra de afaceri 2025
28.208.181 lei ▲ 3,1%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28.208.181 | -758.480 | 8.185.700 | 15.883.962 | 4.204.689 | 36 |
| 2024 | 27.353.562 | -739.252 | 8.623.958 | 13.747.608 | 5.114.280 | 39 |
| 2023 | 28.060.480 | -570.991 | 9.119.035 | 14.800.328 | 5.967.105 | 42 |
| 2022 | 36.180.481 | 317.547 | 9.036.499 | 15.923.722 | 6.538.096 | 48 |
| 2021 | 37.800.031 | 1.230.004 | 9.402.350 | 15.607.040 | 6.855.222 | 48 |
| 2020 | 31.050.779 | 444.804 | 8.854.164 | 13.422.024 | 6.030.481 | 42 |
| 2019 | 32.250.463 | 167.854 | 9.384.797 | 10.982.433 | 5.745.918 | 46 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?