LIVIU MUSCA
Situat in centrul istoric al Sibiului, langa Piata Mare, Muzeul Bruckenthal, Casa Armelor, Sala Thalia Levoslav Hotel este locuinta perfecta pentru turism si business travel. Hotelul dispune de 10 camere (8 apartamente si 2 camere duble).
Adresa
Str. General Magheru nr. 12, Sibiu, jud. Sibiu Vezi pe hartă
LIVIU MUSCA
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
INTERGROUP HERMANNSTADT SRL · CUI 16126294 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
INTERGROUP HERMANNSTADT SRL · CUI 16126294 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- INTERGROUP HERMANNSTADT SRL
- CUI
- 16126294
- Nr. reg. com.
- J32/189/2004
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 6820 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- Înregistrată în
- 2004
- Adresă sediu social
- DJ106D nr. FN
557260, Șelimbăr, jud. Sibiu conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -83.203 | 260.514 | 15.776 | 5.568.177 | 1 |
| 2024 | 0 | -84.445 | 260.229 | 14.975 | 5.651.380 | 1 |
| 2023 | 739.000 | 72.179 | 259.160 | 35.423 | 5.735.826 | 2 |
| 2022 | 1.423.520 | 1.165.892 | 322.102 | 624.762 | 5.663.646 | 2 |
| 2021 | 1.456.982 | 2.451.200 | 327.720 | 609.294 | 5.490.132 | 2 |
| 2020 | 105.950 | 172.143 | 1.213.804 | 313.660 | 3.091.037 | 2 |
| 2019 | 630.497 | 2.523.130 | 2.338.530 | 326.182 | 2.918.894 | 2 |
Cifra de afaceri 2025
0 lei
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -83.203 | 260.514 | 15.776 | 5.568.177 | 1 |
| 2024 | 0 | -84.445 | 260.229 | 14.975 | 5.651.380 | 1 |
| 2023 | 739.000 | 72.179 | 259.160 | 35.423 | 5.735.826 | 2 |
| 2022 | 1.423.520 | 1.165.892 | 322.102 | 624.762 | 5.663.646 | 2 |
| 2021 | 1.456.982 | 2.451.200 | 327.720 | 609.294 | 5.490.132 | 2 |
| 2020 | 105.950 | 172.143 | 1.213.804 | 313.660 | 3.091.037 | 2 |
| 2019 | 630.497 | 2.523.130 | 2.338.530 | 326.182 | 2.918.894 | 2 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Firme similare în Sibiu
Ești reprezentantul acestei firme?