Fonduri Europene Sibiu
Sibiu, Sibiu
26 ani pe piață5 angajațiCifră de afaceri 6.595.146 leiPlătitor TVA
Proiectele de success incep cu o idee. Asadar, vino cu ideea ta de afacere, iar noi ne ocupam de restul.
Locație & program
Str. NICOLAUS OLAHUS, nr. 5
Punct de LucruStr. Nicolaus Olahus, nr. 5, 55, Sibiu, Sibiu Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
CENTRU DE AFACERI SIBIU SRL · CUI 13584203 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
CENTRU DE AFACERI SIBIU SRL · CUI 13584203 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- CENTRU DE AFACERI SIBIU SRL
- CUI
- 13584203
- Nr. reg. com.
- J2000000597322
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 6820 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- Înregistrată în
- 2000
- Adresă sediu social
- Str. Nicolaus Olahus nr. 5
550370, Sibiu conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.595.146 | 2.966.599 | 107.277.037 | 4.699.940 | 77.237.252 | 5 |
| 2024 | 7.809.358 | 3.384.613 | 63.002.277 | 1.602.346 | 35.351.092 | 12 |
| 2023 | 8.148.003 | 4.813.501 | 64.444.589 | 5.583.848 | 31.966.479 | 16 |
| 2022 | 8.305.428 | 3.694.716 | 64.697.503 | 4.345.513 | 30.928.667 | 21 |
| 2021 | 7.578.763 | 4.292.693 | 66.148.840 | 813.715 | 35.284.695 | 17 |
| 2020 | 7.648.595 | 4.046.978 | 67.811.022 | 1.794.414 | 34.213.436 | 17 |
| 2019 | 8.099.265 | 3.801.974 | 66.677.032 | 4.264.014 | 28.993.434 | 19 |
Cifra de afaceri 2025
6.595.146 lei ▼ 15,5%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.595.146 | 2.966.599 | 107.277.037 | 4.699.940 | 77.237.252 | 5 |
| 2024 | 7.809.358 | 3.384.613 | 63.002.277 | 1.602.346 | 35.351.092 | 12 |
| 2023 | 8.148.003 | 4.813.501 | 64.444.589 | 5.583.848 | 31.966.479 | 16 |
| 2022 | 8.305.428 | 3.694.716 | 64.697.503 | 4.345.513 | 30.928.667 | 21 |
| 2021 | 7.578.763 | 4.292.693 | 66.148.840 | 813.715 | 35.284.695 | 17 |
| 2020 | 7.648.595 | 4.046.978 | 67.811.022 | 1.794.414 | 34.213.436 | 17 |
| 2019 | 8.099.265 | 3.801.974 | 66.677.032 | 4.264.014 | 28.993.434 | 19 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?