Kaya KadirPatron
Casa de covoare KAVEDA este in Romania de 10 ani si este renumita in domeniul covoarelor in Transilvania.
Adresa
Str. Fabricii nr. 74, Cluj-Napoca, jud. Cluj Vezi pe hartă
Kaya Kadir
Patron
Date firmă
KAVEDA SRL · CUI 12760751 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
KAVEDA SRL · CUI 12760751 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- KAVEDA SRL
- CUI
- 12760751
- Nr. reg. com.
- J2000000258124
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4647 – Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat
- Înregistrată în
- 2000
- Adresă sediu social
- Str. Fabricii nr. 74
400625, Cluj-Napoca, jud. Cluj conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.325.539 | 394.476 | 2.223.980 | 1.194.778 | 3.846.835 | 3 |
| 2024 | 1.523.331 | 590.774 | 2.270.527 | 521.271 | 4.230.129 | 3 |
| 2023 | 1.491.775 | 696.491 | 2.317.075 | 558.173 | 3.639.356 | 3 |
| 2022 | 1.522.050 | 613.160 | 2.409.981 | 769.151 | 2.941.483 | 3 |
| 2021 | 1.405.828 | 524.559 | 2.514.520 | 1.068.558 | 3.024.410 | 4 |
| 2020 | 1.561.597 | 493.030 | 2.620.924 | 1.146.380 | 2.898.780 | 4 |
| 2019 | 1.701.648 | 398.928 | 2.695.833 | 1.458.722 | 2.795.734 | 5 |
Cifra de afaceri 2025
1.325.539 lei ▼ 13%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.325.539 | 394.476 | 2.223.980 | 1.194.778 | 3.846.835 | 3 |
| 2024 | 1.523.331 | 590.774 | 2.270.527 | 521.271 | 4.230.129 | 3 |
| 2023 | 1.491.775 | 696.491 | 2.317.075 | 558.173 | 3.639.356 | 3 |
| 2022 | 1.522.050 | 613.160 | 2.409.981 | 769.151 | 2.941.483 | 3 |
| 2021 | 1.405.828 | 524.559 | 2.514.520 | 1.068.558 | 3.024.410 | 4 |
| 2020 | 1.561.597 | 493.030 | 2.620.924 | 1.146.380 | 2.898.780 | 4 |
| 2019 | 1.701.648 | 398.928 | 2.695.833 | 1.458.722 | 2.795.734 | 5 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Firme similare în Cluj-Napoca
Ești reprezentantul acestei firme?