Coman AdelaSpecialist Relatii Publice
Comapnie nationala cu o vechime de peste 10 ani pe piata amenajarilor interioare.
PRODUSE COMERCIALIZATE: Pardoseli-mocheta,parchet,linoleum; Covoare; Usi; Textile pentru interior-perdele si draperii, fete de masa, lenjerii de pat, prosoape, etc.; Accesorii pardoseli-plinte si profile; Acoperisuri fibra de sticla; Hidroizolatii; Usi acordeon; Ambalaje-borcane si capace.
PRODUSE COMERCIALIZATE: Pardoseli-mocheta,parchet,linoleum; Covoare; Usi; Textile pentru interior-perdele si draperii, fete de masa, lenjerii de pat, prosoape, etc.; Accesorii pardoseli-plinte si profile; Acoperisuri fibra de sticla; Hidroizolatii; Usi acordeon; Ambalaje-borcane si capace.
Adresa
Str. Branului nr. 53, Cluj-Napoca, jud. Cluj Vezi pe hartă
Coman Adela
Specialist Relatii Publice
Date firmă
AX PERPETUUM IMPEX SRL · CUI 6818298 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
AX PERPETUUM IMPEX SRL · CUI 6818298 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- AX PERPETUUM IMPEX SRL
- CUI
- 6818298
- Nr. reg. com.
- J12/4671/1994
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4647 – Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat
- Înregistrată în
- 1995
- Adresă sediu social
- Str. Branului nr. 53
400393, Cluj-Napoca, jud. Cluj conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 358.274.793 | 18.595.600 | 87.646.249 | 235.057.618 | 82.175.804 | 264 |
| 2024 | 299.175.460 | 15.682.738 | 48.769.995 | 216.711.242 | 81.786.837 | 256 |
| 2023 | 239.131.528 | 7.317.717 | 46.328.019 | 118.514.572 | 72.104.099 | 247 |
| 2022 | 253.517.657 | 8.090.329 | 44.161.998 | 122.622.132 | 49.786.381 | 257 |
| 2021 | 247.336.078 | 7.368.539 | 37.782.705 | 94.860.035 | 62.696.052 | 268 |
| 2020 | 213.712.198 | 5.239.714 | 39.523.536 | 92.540.991 | 57.156.675 | 249 |
| 2019 | 198.673.205 | 4.805.552 | 35.045.004 | 92.441.751 | 51.916.961 | 241 |
Cifra de afaceri 2025
358.274.793 lei ▲ 19,8%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 358.274.793 | 18.595.600 | 87.646.249 | 235.057.618 | 82.175.804 | 264 |
| 2024 | 299.175.460 | 15.682.738 | 48.769.995 | 216.711.242 | 81.786.837 | 256 |
| 2023 | 239.131.528 | 7.317.717 | 46.328.019 | 118.514.572 | 72.104.099 | 247 |
| 2022 | 253.517.657 | 8.090.329 | 44.161.998 | 122.622.132 | 49.786.381 | 257 |
| 2021 | 247.336.078 | 7.368.539 | 37.782.705 | 94.860.035 | 62.696.052 | 268 |
| 2020 | 213.712.198 | 5.239.714 | 39.523.536 | 92.540.991 | 57.156.675 | 249 |
| 2019 | 198.673.205 | 4.805.552 | 35.045.004 | 92.441.751 | 51.916.961 | 241 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Firme similare în Cluj-Napoca
Ești reprezentantul acestei firme?