Fly Level
Activități de servicii anexe transporturilor aeriene
23 de ani pe piață2 angajațiCifră de afaceri 357.339 leiPlătitor TVA
Oana PirvuBrand Manager
Fly Level este autorizata de catre Autoritatea Aeronautica Civila Romana ca Organizatie de pregatire pentru insotitori de bord, pentru urmatoarele cursuri:
-curs de formare initiala privind siguranta pentru insotitorii de bord;
-curs de conversie pe tip/reinnoire pentru insotitorii de bord;
-curs de reimprospatare/calificare pe alt tip pentru insotitorii de bord;
-cursuri de pilotaj pentru obtinerea licentelor PPL, CPL, IR, ATPL, teoretice si practice pe aeronave Cessna 152, Cessna 172RG si Piper Seminole.
Totodata, firma este specializată în vânzarea de aeronave uşoare/ultrauşoare şi a pieselor de schimb pentru acestea, deţinând un important segment din aceasta piaţă, fiind reprezentant Rotax in Romania.
-curs de formare initiala privind siguranta pentru insotitorii de bord;
-curs de conversie pe tip/reinnoire pentru insotitorii de bord;
-curs de reimprospatare/calificare pe alt tip pentru insotitorii de bord;
-cursuri de pilotaj pentru obtinerea licentelor PPL, CPL, IR, ATPL, teoretice si practice pe aeronave Cessna 152, Cessna 172RG si Piper Seminole.
Totodata, firma este specializată în vânzarea de aeronave uşoare/ultrauşoare şi a pieselor de schimb pentru acestea, deţinând un important segment din aceasta piaţă, fiind reprezentant Rotax in Romania.
Adresa
Str. Ion Ionescu de la Brad nr. 61-63 ap. 3, București Vezi pe hartă
Oana Pirvu
Brand Manager
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
FLY LEVEL S.R.L. · CUI 15833050 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
FLY LEVEL S.R.L. · CUI 15833050 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- FLY LEVEL S.R.L.
- CUI
- 15833050
- Nr. reg. com.
- J2023002434239
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 5223 – Activități de servicii anexe transporturilor aeriene
- Înregistrată în
- 2003
- Adresă sediu social
- Str. Zborului nr. 7, Corp A. birou 1A
75100, Otopeni, jud. Ilfov conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 357.339 | 19.912 | 18.150 | 539.387 | -435.510 | 2 |
| 2024 | 770.034 | 163.716 | 30.367 | 598.407 | -455.422 | 2 |
| 2023 | 676.925 | -606.248 | 37.891 | 791.994 | -619.138 | 5 |
| 2022 | 2.149.641 | 3.117 | 742.028 | 964.490 | -12.890 | 8 |
| 2021 | 1.626.619 | -319.302 | 560.042 | 909.638 | -16.008 | 7 |
| 2020 | 2.012.873 | 650.341 | 798.449 | 1.063.144 | 303.294 | 6 |
| 2019 | 1.360.983 | -707.946 | 1.199.468 | 2.419.925 | -347.047 | 8 |
Cifra de afaceri 2025
357.339 lei ▼ 53,6%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 357.339 | 19.912 | 18.150 | 539.387 | -435.510 | 2 |
| 2024 | 770.034 | 163.716 | 30.367 | 598.407 | -455.422 | 2 |
| 2023 | 676.925 | -606.248 | 37.891 | 791.994 | -619.138 | 5 |
| 2022 | 2.149.641 | 3.117 | 742.028 | 964.490 | -12.890 | 8 |
| 2021 | 1.626.619 | -319.302 | 560.042 | 909.638 | -16.008 | 7 |
| 2020 | 2.012.873 | 650.341 | 798.449 | 1.063.144 | 303.294 | 6 |
| 2019 | 1.360.983 | -707.946 | 1.199.468 | 2.419.925 | -347.047 | 8 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Firme similare în București
Ești reprezentantul acestei firme?