ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN ROMATSA RA
București, Bucuresti
34 ani pe piață1676 angajațiCifră de afaceri 1.897.873.850 leiPlătitor TVA
Alte activitati anexe transporturilor aeriene
Locație & program
ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN ROMATSA RA
Sediu SocialBd. Ion Ionescu de la Brad nr. 10, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN ROMATSA RA · CUI 1589932 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN ROMATSA RA · CUI 1589932 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN ROMATSA RA
- CUI
- 1589932
- Nr. reg. com.
- J1991001012402
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 5223 – Activități de servicii anexe transporturilor aeriene
- Înregistrată în
- 1992
- Adresă sediu social
- Bd. Ion Ionescu de la Brad nr. 10
București, Bucuresti
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.897.873.850 | 76.734.203 | 586.724.756 | 524.632.742 | 491.402.220 | 1.676 |
| 2024 | 1.632.295.189 | 17.673.700 | 526.059.347 | 511.966.708 | 489.806.746 | 1.643 |
| 2023 | 1.516.876.117 | 64.301.025 | 497.231.409 | 591.805.811 | 482.426.171 | 1.584 |
| 2022 | 1.349.009.969 | 72.680.561 | 507.121.436 | 624.990.897 | 462.644.360 | 1.566 |
| 2021 | 995.854.688 | 50.302.057 | 514.245.433 | 453.345.857 | 422.392.171 | 1.585 |
| 2020 | 879.104.096 | 0 | 420.213.753 | 241.026.895 | 368.709.155 | 1.631 |
| 2019 | 988.806.725 | 36.822.773 | 582.247.872 | 141.809.590 | 442.278.107 | 1.566 |
Cifra de afaceri 2025
1.897.873.850 lei ▲ 16,3%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.897.873.850 | 76.734.203 | 586.724.756 | 524.632.742 | 491.402.220 | 1.676 |
| 2024 | 1.632.295.189 | 17.673.700 | 526.059.347 | 511.966.708 | 489.806.746 | 1.643 |
| 2023 | 1.516.876.117 | 64.301.025 | 497.231.409 | 591.805.811 | 482.426.171 | 1.584 |
| 2022 | 1.349.009.969 | 72.680.561 | 507.121.436 | 624.990.897 | 462.644.360 | 1.566 |
| 2021 | 995.854.688 | 50.302.057 | 514.245.433 | 453.345.857 | 422.392.171 | 1.585 |
| 2020 | 879.104.096 | 0 | 420.213.753 | 241.026.895 | 368.709.155 | 1.631 |
| 2019 | 988.806.725 | 36.822.773 | 582.247.872 | 141.809.590 | 442.278.107 | 1.566 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?