DHM PRINTING & ADVERTISING SRL
București, Bucuresti
21 ani pe piață8 angajațiCifră de afaceri 10.854.663 leiPlătitor TVA
Publicitate
Locație & program
DHM PRINTING & ADVERTISING SRL
Punct de LucruAleea Bujorului nr. 1, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
DHM PRINTING & ADVERTISING SRL · CUI 18088820 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
DHM PRINTING & ADVERTISING SRL · CUI 18088820 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- DHM PRINTING & ADVERTISING SRL
- CUI
- 18088820
- Nr. reg. com.
- J2005018281405
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate
- Înregistrată în
- 2005
- Adresă sediu social
- Str. Mihail Cioranu nr. 6
50751, București conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.854.663 | 1.101.732 | 235.065 | 2.734.874 | 1.107.996 | 8 |
| 2024 | 11.335.407 | 1.155.004 | 264.806 | 2.871.893 | 1.161.268 | 9 |
| 2023 | 10.750.784 | 1.100.038 | 87.995 | 2.782.585 | 1.106.303 | 9 |
| 2022 | 7.957.000 | 524.325 | 146.907 | 2.780.058 | 530.589 | 9 |
| 2021 | 7.703.480 | 1.054.890 | 214.613 | 724.640 | 2.226.952 | 8 |
| 2020 | 6.533.716 | 517.856 | 310.903 | 1.453.399 | 2.198.378 | 8 |
| 2019 | 12.101.661 | 633.880 | 415.800 | 1.856.209 | 2.206.838 | 9 |
Cifra de afaceri 2025
10.854.663 lei ▼ 4,2%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.854.663 | 1.101.732 | 235.065 | 2.734.874 | 1.107.996 | 8 |
| 2024 | 11.335.407 | 1.155.004 | 264.806 | 2.871.893 | 1.161.268 | 9 |
| 2023 | 10.750.784 | 1.100.038 | 87.995 | 2.782.585 | 1.106.303 | 9 |
| 2022 | 7.957.000 | 524.325 | 146.907 | 2.780.058 | 530.589 | 9 |
| 2021 | 7.703.480 | 1.054.890 | 214.613 | 724.640 | 2.226.952 | 8 |
| 2020 | 6.533.716 | 517.856 | 310.903 | 1.453.399 | 2.198.378 | 8 |
| 2019 | 12.101.661 | 633.880 | 415.800 | 1.856.209 | 2.206.838 | 9 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?