YASEMIN - SERVICE S.R.L. - Service auto
Sibiu, Sibiu
27 ani pe piațăCifră de afaceri 7.032.731 leiPlătitor TVA
Reparatii, intretinere, vopsitorie, tinichigerie, mecanica, diagnoza pe tester, reglari unghiuri, verificari si incarcari instalatii clima.
Locație & program
YASEMIN - SERVICE S.R.L. - Service auto
Sediu SocialStr. Tiglari nr. 101, Sibiu, Sibiu Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
YASEMIN SERVICE SRL · CUI RO12171098 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
YASEMIN SERVICE SRL · CUI RO12171098 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- YASEMIN SERVICE SRL
- CUI
- RO12171098
- Nr. reg. com.
- J1999000436320
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 9531 – Intretinerea si repararea autovehiculelor
- Înregistrată în
- 1999
- Adresă sediu social
- Str. Tiglari nr. 101
Sibiu, Sibiu
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.032.731 | 393.377 | 3.047.095 | 4.956.895 | 1.249.441 | 0 |
| 2024 | 6.920.865 | 593.305 | 2.904.623 | 4.694.160 | 856.063 | 24 |
| 2023 | 6.184.048 | 993.340 | 2.344.026 | 6.241.896 | 856.063 | 24 |
| 2022 | 7.478.918 | 2.033.439 | 1.924.696 | 5.447.675 | 2.675.064 | 26 |
| 2021 | 4.852.946 | 716.522 | 1.867.628 | 2.449.881 | 2.240.516 | 27 |
| 2020 | 4.717.990 | 518.109 | 1.717.774 | 1.396.567 | 2.546.659 | 26 |
| 2019 | 4.663.425 | 680.049 | 1.426.597 | 1.959.939 | 2.480.174 | 27 |
Cifra de afaceri 2025
7.032.731 lei ▲ 1,6%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.032.731 | 393.377 | 3.047.095 | 4.956.895 | 1.249.441 | 0 |
| 2024 | 6.920.865 | 593.305 | 2.904.623 | 4.694.160 | 856.063 | 24 |
| 2023 | 6.184.048 | 993.340 | 2.344.026 | 6.241.896 | 856.063 | 24 |
| 2022 | 7.478.918 | 2.033.439 | 1.924.696 | 5.447.675 | 2.675.064 | 26 |
| 2021 | 4.852.946 | 716.522 | 1.867.628 | 2.449.881 | 2.240.516 | 27 |
| 2020 | 4.717.990 | 518.109 | 1.717.774 | 1.396.567 | 2.546.659 | 26 |
| 2019 | 4.663.425 | 680.049 | 1.426.597 | 1.959.939 | 2.480.174 | 27 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?