X OIL GRUP SRL
Ploiești, Prahova
26 ani pe piață10 angajațiCifră de afaceri 5.279.916 lei
Fabricarea produselor obtinute din prelucrarea titeiului
Locație & program
X OIL GRUP SRL
Punct de LucruStr. Alexandru Depareteanu nr. 17, Ploiești, Prahova Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
X-OIL GRUP SRL · CUI 12730416 · neplătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
X-OIL GRUP SRL · CUI 12730416 · neplătitor de TVA
- Denumire legală
- X-OIL GRUP SRL
- CUI
- 12730416
- Nr. reg. com.
- J2003001914295
- Plătitor TVA
- Nu
- Activitate principală (CAEN)
- 2059 – Fabricarea altor produse chimice n.c.a.
- Înregistrată în
- 2000
- Adresă sediu social
- Str. Ștrandului nr. 11
107072, Țânțăreni, Prahova conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.279.916 | 13.060 | 1.426.948 | 2.670.932 | 873.315 | 10 |
| 2024 | 6.721.548 | 115.979 | 1.434.775 | 4.271.827 | 860.255 | 11 |
| 2023 | 5.818.535 | 161.423 | 1.492.965 | 3.996.011 | 744.276 | 10 |
| 2022 | 7.282.566 | 301.794 | 1.512.668 | 4.739.342 | 582.853 | 13 |
| 2021 | 7.052.116 | 4.792 | 1.538.197 | 5.101.047 | 281.059 | 11 |
| 2020 | 2.832.664 | -599.235 | 650.472 | 1.363.644 | 276.267 | 12 |
| 2019 | 3.469.552 | -263.074 | 662.568 | 1.451.700 | 875.502 | 12 |
Cifra de afaceri 2025
5.279.916 lei ▼ 21,4%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.279.916 | 13.060 | 1.426.948 | 2.670.932 | 873.315 | 10 |
| 2024 | 6.721.548 | 115.979 | 1.434.775 | 4.271.827 | 860.255 | 11 |
| 2023 | 5.818.535 | 161.423 | 1.492.965 | 3.996.011 | 744.276 | 10 |
| 2022 | 7.282.566 | 301.794 | 1.512.668 | 4.739.342 | 582.853 | 13 |
| 2021 | 7.052.116 | 4.792 | 1.538.197 | 5.101.047 | 281.059 | 11 |
| 2020 | 2.832.664 | -599.235 | 650.472 | 1.363.644 | 276.267 | 12 |
| 2019 | 3.469.552 | -263.074 | 662.568 | 1.451.700 | 875.502 | 12 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?