VALENII DE MUNTE SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM
Vălenii de Munte, Prahova
34 ani pe piață17 angajațiCifră de afaceri 3.014.392 leiPlătitor TVA
Locație & program
VALENII DE MUNTE SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM
Sediu SocialBd. Iorga Nicolae nr. 75, Vălenii de Munte, Prahova Vezi pe hartă
Persoane de contact
Date firmă
VĂLENII DE MUNTE SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM · CUI 1335519 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
VĂLENII DE MUNTE SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM · CUI 1335519 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- VĂLENII DE MUNTE SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM
- CUI
- 1335519
- Nr. reg. com.
- C2005000013299
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 5611 – Restaurante
- Înregistrată în
- 1992
- Adresă sediu social
- Bd. Iorga Nicolae nr. 75
Vălenii de Munte, Prahova
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.014.392 | 3.613 | 1.947.440 | 231.980 | 2.532.923 | 17 |
| 2024 | 4.417.619 | 432.935 | 1.485.331 | 220.534 | 2.679.310 | 17 |
| 2023 | 2.804.733 | 39.415 | 1.541.074 | 238.559 | 2.246.375 | 17 |
| 2022 | 2.019.396 | 171.059 | 1.589.793 | 169.746 | 2.278.543 | 16 |
| 2021 | 1.752.220 | 1.102 | 1.622.851 | 149.293 | 2.107.484 | 0 |
| 2020 | 925.584 | -258.937 | 1.633.642 | 97.448 | 2.106.382 | 14 |
| 2019 | 1.780.686 | 115.938 | 1.693.848 | 114.457 | 2.365.319 | 19 |
Cifra de afaceri 2025
3.014.392 lei ▼ 31,8%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.014.392 | 3.613 | 1.947.440 | 231.980 | 2.532.923 | 17 |
| 2024 | 4.417.619 | 432.935 | 1.485.331 | 220.534 | 2.679.310 | 17 |
| 2023 | 2.804.733 | 39.415 | 1.541.074 | 238.559 | 2.246.375 | 17 |
| 2022 | 2.019.396 | 171.059 | 1.589.793 | 169.746 | 2.278.543 | 16 |
| 2021 | 1.752.220 | 1.102 | 1.622.851 | 149.293 | 2.107.484 | 0 |
| 2020 | 925.584 | -258.937 | 1.633.642 | 97.448 | 2.106.382 | 14 |
| 2019 | 1.780.686 | 115.938 | 1.693.848 | 114.457 | 2.365.319 | 19 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?