Vadrexim.ro, operat de VADREXIM 2000 SRL, comercializeaza din 1999 anvelope si jante auto prin magazinul online si punctul fizic din Strada Luica nr. 8, Sector 4, Bucuresti. Oferim anvelope de vara, iarna si all season, jante din aliaj si otel, consultanta pentru compatibilitate, livrare nationala, montaj, demontaj, echilibrare, reparatii anvelope, TPMS, indreptare jante si hotel anvelope. Program: luni-vineri 08:00-17:00, sambata 08:00-13:00.
Despre service
- Vehicule
- AutoturismeSUV / 4x4Utilitare
Servicii
Montaj si demontaj anvelope, echilibrare roti, reparatii anvelope, verificare TPMS, presiune cu azot si indreptare jante la punctul…
Depozitare sezoniera pentru anvelope si roti complete, in spatiu dedicat, cu identificarea seturilor si servicii de montaj la schimbul de…
Produse 2
Adresa
- Lucrează și online
- Clienți din toată România
Sediu Social
Strada Luica nr. 8, Sector 4, cod poștal 040993, București Vezi pe hartă
Website, rețele sociale și plată
Metode de plată acceptate
Numerar Card POS Card online Transfer bancar Plată în rate
Date firmă
VADREXIM 2000 SRL · CUI 11767700 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
VADREXIM 2000 SRL · CUI 11767700 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- VADREXIM 2000 SRL
- CUI
- 11767700
- Nr. reg. com.
- J1999004531409
- Plătitor TVA
- Da
- Adresă sediu social
- Strada Luica nr. 8, Sector 4
040993, București
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.962.469 | 476.219 | 459.274 | 1.141.061 | 501.954 | 10 |
| 2024 | 10.386.949 | 441.305 | 469.525 | 1.556.427 | 505.735 | 11 |
| 2023 | 10.243.468 | 399.574 | 479.774 | 1.822.781 | 424.430 | 10 |
| 2022 | 8.828.599 | 272.403 | 490.023 | 2.566.933 | 289.856 | 11 |
| 2021 | 9.933.621 | 421.600 | 500.272 | 2.097.400 | 533.453 | 12 |
| 2020 | 8.927.460 | 374.145 | 532.164 | 2.041.896 | 392.353 | 11 |
| 2019 | 9.689.686 | 606.716 | 583.004 | 1.973.652 | 624.208 | 12 |
Cifra de afaceri 2025
9.962.469 lei ▼ 4,1%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.962.469 | 476.219 | 459.274 | 1.141.061 | 501.954 | 10 |
| 2024 | 10.386.949 | 441.305 | 469.525 | 1.556.427 | 505.735 | 11 |
| 2023 | 10.243.468 | 399.574 | 479.774 | 1.822.781 | 424.430 | 10 |
| 2022 | 8.828.599 | 272.403 | 490.023 | 2.566.933 | 289.856 | 11 |
| 2021 | 9.933.621 | 421.600 | 500.272 | 2.097.400 | 533.453 | 12 |
| 2020 | 8.927.460 | 374.145 | 532.164 | 2.041.896 | 392.353 | 11 |
| 2019 | 9.689.686 | 606.716 | 583.004 | 1.973.652 | 624.208 | 12 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?