UZINA MECANICA PLOPENI SA
Plopeni, Prahova
25 ani pe piață410 angajațiCifră de afaceri 108.527.227 leiPlătitor TVA
Fabricarea armamentului si munitiei
Locație & program
UZINA MECANICA PLOPENI SA
Sediu SocialStr. Republicii nr. 1, Plopeni, Prahova Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
UZINA MECANICA PLOPENI SA · CUI 13741804 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
UZINA MECANICA PLOPENI SA · CUI 13741804 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- UZINA MECANICA PLOPENI SA
- CUI
- 13741804
- Nr. reg. com.
- J2001000162297
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 2530 – Fabricarea armamentului și muniției
- Înregistrată în
- 2001
- Adresă sediu social
- Str. Republicii nr. 1
Plopeni, Prahova
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 108.527.227 | 10.655.617 | 93.563.507 | 134.830.033 | 158.555.991 | 410 |
| 2024 | 83.752.153 | 22.674.614 | 97.340.118 | 82.261.063 | 148.902.149 | 313 |
| 2023 | 28.832.359 | -700.731 | 102.598.443 | 65.880.938 | 115.118.598 | 254 |
| 2022 | 37.328.793 | -3.055.050 | 107.955.383 | 74.093.502 | 100.819.328 | 276 |
| 2021 | 22.425.531 | -12.372.648 | 63.027.027 | 79.151.578 | 13.355.239 | 296 |
| 2020 | 17.920.133 | -3.293.972 | 62.615.784 | 73.335.239 | 25.727.888 | 294 |
| 2019 | 13.943.408 | -2.460.782 | 53.437.430 | 60.484.659 | 25.234.253 | 303 |
Cifra de afaceri 2025
108.527.227 lei ▲ 29,6%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 108.527.227 | 10.655.617 | 93.563.507 | 134.830.033 | 158.555.991 | 410 |
| 2024 | 83.752.153 | 22.674.614 | 97.340.118 | 82.261.063 | 148.902.149 | 313 |
| 2023 | 28.832.359 | -700.731 | 102.598.443 | 65.880.938 | 115.118.598 | 254 |
| 2022 | 37.328.793 | -3.055.050 | 107.955.383 | 74.093.502 | 100.819.328 | 276 |
| 2021 | 22.425.531 | -12.372.648 | 63.027.027 | 79.151.578 | 13.355.239 | 296 |
| 2020 | 17.920.133 | -3.293.972 | 62.615.784 | 73.335.239 | 25.727.888 | 294 |
| 2019 | 13.943.408 | -2.460.782 | 53.437.430 | 60.484.659 | 25.234.253 | 303 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?