UPETROM TRADING & ENGINEERING SRL
Ploiești, Prahova
25 ani pe piațăPlătitor TVA
Comert cu ridicata al altor produse
Locație & program
UPETROM TRADING & ENGINEERING SRL
Punct de LucruPța. 1 Decembrie 1918 nr. 1, Ploiești, Prahova Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
UPETROM ENGINEERING S.R.L. · CUI 14122601 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
UPETROM ENGINEERING S.R.L. · CUI 14122601 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- UPETROM ENGINEERING S.R.L.
- CUI
- 14122601
- Nr. reg. com.
- J29/728/2001
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 2511 – Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
- Înregistrată în
- 2001
- Adresă sediu social
- Str. Râfov nr. 4A, Clădirea C2, camera nr. 3
100531, Ploiești, Prahova conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -151.369 | 2.765.941 | 17.049.253 | -14.120.784 | 0 |
| 2024 | 505.847 | -3.630.515 | 2.884.259 | 19.502.470 | -13.969.416 | 48 |
| 2023 | 1.411.937 | -4.862.868 | 3.237.384 | 16.376.304 | -10.338.901 | 102 |
| 2022 | 2.910.634 | -2.449.139 | 3.335.824 | 12.046.607 | -5.476.032 | 105 |
| 2021 | 1.362.873 | -2.026.791 | 3.434.264 | 10.149.426 | -3.026.894 | 77 |
| 2020 | 1.718.606 | -544.996 | 3.532.704 | 12.326.285 | -1.000.103 | 39 |
| 2019 | 15.000 | -201.098 | 3.040.874 | 11.457.991 | -947.307 | 1 |
Cifra de afaceri 2025
0 lei
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -151.369 | 2.765.941 | 17.049.253 | -14.120.784 | 0 |
| 2024 | 505.847 | -3.630.515 | 2.884.259 | 19.502.470 | -13.969.416 | 48 |
| 2023 | 1.411.937 | -4.862.868 | 3.237.384 | 16.376.304 | -10.338.901 | 102 |
| 2022 | 2.910.634 | -2.449.139 | 3.335.824 | 12.046.607 | -5.476.032 | 105 |
| 2021 | 1.362.873 | -2.026.791 | 3.434.264 | 10.149.426 | -3.026.894 | 77 |
| 2020 | 1.718.606 | -544.996 | 3.532.704 | 12.326.285 | -1.000.103 | 39 |
| 2019 | 15.000 | -201.098 | 3.040.874 | 11.457.991 | -947.307 | 1 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?