Unii cu Duba
București, Bucuresti
8 ani pe piață1 angajatCifră de afaceri 126.711 lei
Unii cu Duba - Professional Movers este o companie de transport marfă și servicii de mutare cu sediul în București. Punem accent pe asistența de specialitate oferită clienților la fiecare activitate, fie că realizăm un transport de mobilă, mărfuri și alte bunuri sau mutări complete de locuințe, birouri și sedii de firme.
Folosim echipamente profesionale de împachetare și manipulare și suntem pregătiți să vă ajutăm de la etapa de planificare și împachetare, la încărcare, transport și până la așezarea ultimului obiect pe raft la noua locuință sau sediu.
Folosim echipamente profesionale de împachetare și manipulare și suntem pregătiți să vă ajutăm de la etapa de planificare și împachetare, la încărcare, transport și până la așezarea ultimului obiect pe raft la noua locuință sau sediu.
Locație & program
Unii cu Duba
Sediu SocialStr. Elev Stefan Stefanescu nr. 3 bl. 444 et. 7 ap. 30, Sector 2, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
- https://uniicuduba.ro
firma mutari, transport marfa, transport mobila, transport marfa Bucuresti, firma mutari Bucuresti, relocari
Date firmă
UNII CU DUBA PROFESSIONAL MOVERS S.R.L. · CUI 40003723 · neplătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
UNII CU DUBA PROFESSIONAL MOVERS S.R.L. · CUI 40003723 · neplătitor de TVA
- Denumire legală
- UNII CU DUBA PROFESSIONAL MOVERS S.R.L.
- CUI
- 40003723
- Nr. reg. com.
- J2018014820404
- Plătitor TVA
- Nu
- Activitate principală (CAEN)
- 4942 – Servicii de mutare
- Înregistrată în
- 2018
- Adresă sediu social
- Str. Elev Stefan Stefanescu nr. 3 bl. 444 et. 7 ap. 30, Sector 2
București, Bucuresti
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 126.711 | -284 | 0 | 20.181 | 4.218 | 1 |
| 2024 | 75.645 | 4.062 | 0 | 13.793 | 4.502 | 1 |
| 2023 | 105.521 | 30.349 | 0 | 5.084 | 30.689 | 1 |
| 2022 | 231.807 | 95.667 | 0 | 8.810 | 95.907 | 1 |
| 2021 | 86.094 | 26.499 | 0 | 2.880 | 26.739 | 0 |
| 2020 | 97.694 | 23.364 | 6.417 | 1.228 | 23.604 | 0 |
| 2019 | 68.800 | 15.159 | 13.417 | 29.369 | 6.621 | 0 |
Cifra de afaceri 2025
126.711 lei ▲ 67,5%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 126.711 | -284 | 0 | 20.181 | 4.218 | 1 |
| 2024 | 75.645 | 4.062 | 0 | 13.793 | 4.502 | 1 |
| 2023 | 105.521 | 30.349 | 0 | 5.084 | 30.689 | 1 |
| 2022 | 231.807 | 95.667 | 0 | 8.810 | 95.907 | 1 |
| 2021 | 86.094 | 26.499 | 0 | 2.880 | 26.739 | 0 |
| 2020 | 97.694 | 23.364 | 6.417 | 1.228 | 23.604 | 0 |
| 2019 | 68.800 | 15.159 | 13.417 | 29.369 | 6.621 | 0 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?