TRANSPORT PUBLIC URBAN DROBETA SA
Drobeta-Turnu Severin, jud. Mehedinti
24 ani pe piață51 angajațiCifră de afaceri 7.808.289 leiPlătitor TVA
Alte transporturi terestre de calatori, pe baza de grafic
Locație & program
TRANSPORT PUBLIC URBAN DROBETA SA
Punct de LucruStr. Topolnita nr. 5, Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti Vezi pe hartă
Persoane de contact
BOGACI GHEORGHE
DIRECTOR GENERAL
Date firmă
TRANSPORT PUBLIC URBAN DROBETA S.A. · CUI 14854364 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
TRANSPORT PUBLIC URBAN DROBETA S.A. · CUI 14854364 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- TRANSPORT PUBLIC URBAN DROBETA S.A.
- CUI
- 14854364
- Nr. reg. com.
- J2014000233256
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4931 – Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
- Înregistrată în
- 2002
- Adresă sediu social
- Str. Topolniței nr. 5
220177, Drobeta-Turnu Severin, Mehedinți conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.808.289 | 1.105.807 | 2.321.824 | 516.433 | 5.852.146 | 51 |
| 2024 | 7.601.038 | 960.679 | 2.979.874 | 510.195 | 5.658.214 | 52 |
| 2023 | 7.193.753 | 1.293.730 | 3.805.164 | 485.337 | 9.022.692 | 49 |
| 2022 | 6.133.811 | 558.060 | 3.999.058 | 461.903 | 9.457.015 | 48 |
| 2021 | 4.987.686 | 516.170 | 4.917.089 | 518.769 | 8.898.956 | 49 |
| 2020 | 10.556.870 | 211.372 | 5.275.717 | 3.647.707 | 8.382.786 | 49 |
| 2019 | 11.289.606 | -1.729.760 | 5.220.684 | 3.548.020 | 8.171.414 | 48 |
Cifra de afaceri 2025
7.808.289 lei ▲ 2,7%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.808.289 | 1.105.807 | 2.321.824 | 516.433 | 5.852.146 | 51 |
| 2024 | 7.601.038 | 960.679 | 2.979.874 | 510.195 | 5.658.214 | 52 |
| 2023 | 7.193.753 | 1.293.730 | 3.805.164 | 485.337 | 9.022.692 | 49 |
| 2022 | 6.133.811 | 558.060 | 3.999.058 | 461.903 | 9.457.015 | 48 |
| 2021 | 4.987.686 | 516.170 | 4.917.089 | 518.769 | 8.898.956 | 49 |
| 2020 | 10.556.870 | 211.372 | 5.275.717 | 3.647.707 | 8.382.786 | 49 |
| 2019 | 11.289.606 | -1.729.760 | 5.220.684 | 3.548.020 | 8.171.414 | 48 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?