TRANSPORT PUBLIC LOCAL SA
Suceava, Suceava
21 ani pe piață228 angajațiCifră de afaceri 31.387.759 leiPlătitor TVA
Alte transporturi terestre de calatori, pe baza de grafic
Locație & program
TRANSPORT PUBLIC LOCAL SA
Punct de LucruStr. Energeticianului nr. 1, Suceava, Suceava Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
TRANSPORT PUBLIC LOCAL SA · CUI 17791716 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
TRANSPORT PUBLIC LOCAL SA · CUI 17791716 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- TRANSPORT PUBLIC LOCAL SA
- CUI
- 17791716
- Nr. reg. com.
- J33/966/2005
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4931 – Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
- Înregistrată în
- 2005
- Adresă sediu social
- Str. Traian Vuia nr. 5 A
720021, Suceava conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31.387.759 | 1.048.792 | 2.781.747 | 5.972.561 | 3.667.555 | 228 |
| 2024 | 27.454.415 | 483.770 | 1.519.241 | 6.712.561 | 1.901.368 | 229 |
| 2023 | 25.511.326 | 651.715 | 1.660.145 | 8.284.721 | 1.417.597 | 235 |
| 2022 | 25.177.176 | 322.969 | 422.700 | 9.780.526 | -264.418 | 251 |
| 2021 | 21.604.842 | 201.148 | 6.350.990 | 10.135.403 | 5.554.213 | 265 |
| 2020 | 19.325.190 | 338.596 | 6.436.473 | 9.741.211 | 5.353.066 | 268 |
| 2019 | 20.730.709 | 271.898 | 6.489.413 | 9.139.893 | 5.014.470 | 253 |
Cifra de afaceri 2025
31.387.759 lei ▲ 14,3%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31.387.759 | 1.048.792 | 2.781.747 | 5.972.561 | 3.667.555 | 228 |
| 2024 | 27.454.415 | 483.770 | 1.519.241 | 6.712.561 | 1.901.368 | 229 |
| 2023 | 25.511.326 | 651.715 | 1.660.145 | 8.284.721 | 1.417.597 | 235 |
| 2022 | 25.177.176 | 322.969 | 422.700 | 9.780.526 | -264.418 | 251 |
| 2021 | 21.604.842 | 201.148 | 6.350.990 | 10.135.403 | 5.554.213 | 265 |
| 2020 | 19.325.190 | 338.596 | 6.436.473 | 9.741.211 | 5.353.066 | 268 |
| 2019 | 20.730.709 | 271.898 | 6.489.413 | 9.139.893 | 5.014.470 | 253 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?