TRANSELECTRIC SRL
Târgu Mureș, Mures
26 ani pe piață5 angajațiCifră de afaceri 1.280.594 leiPlătitor TVA
Constructii de cladiri si lucrari de geniu
Locație & program
TRANSELECTRIC SRL
Punct de LucruBd. Pandurilor nr. 73, Târgu Mureș, Mures Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
TRANSELECTRIC SRL · CUI RO13444870 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
TRANSELECTRIC SRL · CUI RO13444870 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- TRANSELECTRIC SRL
- CUI
- RO13444870
- Nr. reg. com.
- J2000000564269
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4321 – Lucrări de instalații electrice
- Înregistrată în
- 2000
- Adresă sediu social
- Str. Principală nr. 767
547185, Cristești, Mureș conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.280.594 | -40.294 | 380.300 | 482.700 | 588.639 | 5 |
| 2024 | 4.143.442 | -254.106 | 419.560 | 1.231.316 | 1.037.267 | 13 |
| 2023 | 4.573.664 | 177.378 | 459.165 | 1.693.829 | 1.302.243 | 15 |
| 2022 | 4.060.252 | 111.588 | 498.460 | 1.368.529 | 1.179.213 | 16 |
| 2021 | 4.470.684 | 412.846 | 577.920 | 1.088.721 | 1.225.521 | 15 |
| 2020 | 3.113.362 | 316.303 | 553.616 | 954.821 | 812.675 | 14 |
| 2019 | 2.507.815 | 39.450 | 530.570 | 722.895 | 560.895 | 17 |
Cifra de afaceri 2025
1.280.594 lei ▼ 69,1%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.280.594 | -40.294 | 380.300 | 482.700 | 588.639 | 5 |
| 2024 | 4.143.442 | -254.106 | 419.560 | 1.231.316 | 1.037.267 | 13 |
| 2023 | 4.573.664 | 177.378 | 459.165 | 1.693.829 | 1.302.243 | 15 |
| 2022 | 4.060.252 | 111.588 | 498.460 | 1.368.529 | 1.179.213 | 16 |
| 2021 | 4.470.684 | 412.846 | 577.920 | 1.088.721 | 1.225.521 | 15 |
| 2020 | 3.113.362 | 316.303 | 553.616 | 954.821 | 812.675 | 14 |
| 2019 | 2.507.815 | 39.450 | 530.570 | 722.895 | 560.895 | 17 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?