TONDACH ROMANIA PRODUKTION SRL
Sibiu
23 ani pe piață13 angajațiCifră de afaceri 78.636.708 leiPlătitor TVA
MARIN IOANADIRECTOR MARKETING
Fabricarea caramizilor, tiglelor si altor produse pentru constructii, din argila arsa
Locație & program
TONDACH ROMANIA PRODUKTION SRL
Sediu SocialStr. Podului nr. 127, Sibiu, Sibiu Vezi pe hartă
Persoane de contact
RUSU AUGUSTIN
DIRECTOR GENERAL
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
TONDACH ROMANIA SRL · CUI 15121906 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
TONDACH ROMANIA SRL · CUI 15121906 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- TONDACH ROMANIA SRL
- CUI
- 15121906
- Nr. reg. com.
- J2004000292328
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4683 – Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
- Înregistrată în
- 2003
- Adresă sediu social
- Str. Podului nr. 127
Sibiu, Sibiu
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 78.636.708 | 5.363.743 | 1.230.899 | 7.597.409 | 46.133.206 | 13 |
| 2024 | 88.382.129 | 9.539.581 | 1.160.528 | 10.647.954 | 59.569.463 | 38 |
| 2023 | 88.769.259 | 8.613.121 | 1.106.247 | 8.254.968 | 50.029.883 | 38 |
| 2022 | 97.694.978 | 14.278.482 | 1.833.481 | 16.593.925 | 45.418.994 | 35 |
| 2021 | 76.411.818 | 5.699.689 | 1.889.965 | 12.678.605 | 31.140.512 | 34 |
| 2020 | 84.111.079 | 4.216.917 | 1.959.593 | 8.525.680 | 25.440.823 | 29 |
| 2019 | 68.882.588 | 5.541.877 | 3.454.629 | 5.200.073 | 21.129.137 | 29 |
Cifra de afaceri 2025
78.636.708 lei ▼ 11%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 78.636.708 | 5.363.743 | 1.230.899 | 7.597.409 | 46.133.206 | 13 |
| 2024 | 88.382.129 | 9.539.581 | 1.160.528 | 10.647.954 | 59.569.463 | 38 |
| 2023 | 88.769.259 | 8.613.121 | 1.106.247 | 8.254.968 | 50.029.883 | 38 |
| 2022 | 97.694.978 | 14.278.482 | 1.833.481 | 16.593.925 | 45.418.994 | 35 |
| 2021 | 76.411.818 | 5.699.689 | 1.889.965 | 12.678.605 | 31.140.512 | 34 |
| 2020 | 84.111.079 | 4.216.917 | 1.959.593 | 8.525.680 | 25.440.823 | 29 |
| 2019 | 68.882.588 | 5.541.877 | 3.454.629 | 5.200.073 | 21.129.137 | 29 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?