TERAPLAST SA
Bistrita Nasaud
33 ani pe piață570 angajațiCifră de afaceri 681.483.658 leiPlătitor TVA
Fabricarea placilor, foliilor, tuburilor si profilelor din material plastic
Locație & program
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
TERAPLAST SA · CUI 3094980 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
TERAPLAST SA · CUI 3094980 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- TERAPLAST SA
- CUI
- 3094980
- Nr. reg. com.
- J1992000735066
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 2221 – Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor și profilelor din material plastic
- Înregistrată în
- 1993
- Adresă sediu social
- Cal Teraplast nr. 1
Sărățel, Bistrița-Năsăud conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 681.483.658 | 29.678.161 | 585.366.511 | 339.753.891 | 497.969.215 | 570 |
| 2024 | 642.362.872 | 19.723.591 | 523.178.126 | 290.421.263 | 467.979.930 | 548 |
| 2023 | 572.199.075 | 25.463.947 | 332.443.147 | 218.739.003 | 343.321.570 | 528 |
| 2022 | 588.141.198 | 36.003.543 | 319.693.921 | 198.936.796 | 317.286.161 | 483 |
| 2021 | 550.643.376 | 323.510.441 | 264.308.609 | 175.253.547 | 580.032.554 | 486 |
| 2020 | 418.054.268 | 33.104.139 | 170.845.097 | 206.699.301 | 239.464.169 | 507 |
| 2019 | 372.826.808 | 9.669.152 | 287.357.959 | 219.906.153 | 219.958.543 | 478 |
Cifra de afaceri 2025
681.483.658 lei ▲ 6,1%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 681.483.658 | 29.678.161 | 585.366.511 | 339.753.891 | 497.969.215 | 570 |
| 2024 | 642.362.872 | 19.723.591 | 523.178.126 | 290.421.263 | 467.979.930 | 548 |
| 2023 | 572.199.075 | 25.463.947 | 332.443.147 | 218.739.003 | 343.321.570 | 528 |
| 2022 | 588.141.198 | 36.003.543 | 319.693.921 | 198.936.796 | 317.286.161 | 483 |
| 2021 | 550.643.376 | 323.510.441 | 264.308.609 | 175.253.547 | 580.032.554 | 486 |
| 2020 | 418.054.268 | 33.104.139 | 170.845.097 | 206.699.301 | 239.464.169 | 507 |
| 2019 | 372.826.808 | 9.669.152 | 287.357.959 | 219.906.153 | 219.958.543 | 478 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?