TEL DRUM SA
Alexandria, Teleorman
33 ani pe piață35 angajațiCifră de afaceri 286.575 lei
Constructii de cladiri si lucrari de geniu
Locație & program
TEL DRUM SA
Sediu SocialStr. Libertatii nr. 458 Bis, Alexandria, Teleorman Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
TEL DRUM S.A. · CUI 2695680 · neplătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
TEL DRUM S.A. · CUI 2695680 · neplătitor de TVA
- Denumire legală
- TEL DRUM S.A.
- CUI
- 2695680
- Nr. reg. com.
- J34/211/1998
- Plătitor TVA
- Nu
- Activitate principală (CAEN)
- 4211 – Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- Înregistrată în
- 1993
- Adresă sediu social
- Str. Libertatii nr. 458 Bis
Alexandria, Teleorman
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 286.575 | 1.708.981 | 2.351.855 | 64.939.078 | -30.771.930 | 35 |
| 2024 | 15.568.541 | -15.300.091 | 3.236.011 | 61.975.621 | -29.918.410 | 143 |
| 2023 | 42.632.967 | -8.301.663 | 4.222.367 | 66.352.360 | -8.052.452 | 214 |
| 2022 | 30.716.183 | -80.486 | 4.608.314 | 62.014.312 | 2.211.099 | 206 |
| 2021 | 41.538.143 | -24.366.740 | 8.180.407 | 71.492.908 | 2.291.585 | 313 |
| 2020 | 62.774.879 | -3.389.900 | 12.461.264 | 72.669.813 | 26.658.325 | 371 |
| 2019 | 62.240.343 | -3.473.753 | 15.823.999 | 60.068.795 | 30.335.725 | 437 |
Cifra de afaceri 2025
286.575 lei ▼ 98,2%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 286.575 | 1.708.981 | 2.351.855 | 64.939.078 | -30.771.930 | 35 |
| 2024 | 15.568.541 | -15.300.091 | 3.236.011 | 61.975.621 | -29.918.410 | 143 |
| 2023 | 42.632.967 | -8.301.663 | 4.222.367 | 66.352.360 | -8.052.452 | 214 |
| 2022 | 30.716.183 | -80.486 | 4.608.314 | 62.014.312 | 2.211.099 | 206 |
| 2021 | 41.538.143 | -24.366.740 | 8.180.407 | 71.492.908 | 2.291.585 | 313 |
| 2020 | 62.774.879 | -3.389.900 | 12.461.264 | 72.669.813 | 26.658.325 | 371 |
| 2019 | 62.240.343 | -3.473.753 | 15.823.999 | 60.068.795 | 30.335.725 | 437 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?