TEHNOPLUS SERVICE SRL
București, Bucuresti
33 ani pe piață30 angajațiCifră de afaceri 103.580.401 leiPlătitor TVA
Productia de aparatura si instrumente medicale
Locație & program
TEHNOPLUS SERVICE SRL
Sediu SocialStr. Odobesti nr. 1, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
TEHNOPLUS MEDICAL SRL · CUI 4261939 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
TEHNOPLUS MEDICAL SRL · CUI 4261939 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- TEHNOPLUS MEDICAL SRL
- CUI
- 4261939
- Nr. reg. com.
- J1993013952400
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4646 – Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale
- Înregistrată în
- 1993
- Adresă sediu social
- Str. Odobesti nr. 1
București, Bucuresti
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 103.580.401 | 7.554.191 | 3.718.055 | 63.206.377 | 46.729.156 | 30 |
| 2024 | 61.378.839 | 7.356.559 | 3.351.706 | 33.144.435 | 52.462.336 | 28 |
| 2023 | 34.795.563 | 902.550 | 3.212.544 | 8.430.459 | 66.217.721 | 23 |
| 2022 | 37.951.542 | 2.880.717 | 1.511.587 | 14.119.670 | 65.315.171 | 20 |
| 2021 | 50.375.893 | 7.220.093 | 1.076.008 | 11.851.998 | 68.412.994 | 20 |
| 2020 | 108.187.223 | 26.574.743 | 10.941.711 | 6.695.504 | 81.779.615 | 21 |
| 2019 | 56.166.423 | 11.420.587 | 13.508.335 | 17.213.518 | 64.266.920 | 27 |
Cifra de afaceri 2025
103.580.401 lei ▲ 68,8%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 103.580.401 | 7.554.191 | 3.718.055 | 63.206.377 | 46.729.156 | 30 |
| 2024 | 61.378.839 | 7.356.559 | 3.351.706 | 33.144.435 | 52.462.336 | 28 |
| 2023 | 34.795.563 | 902.550 | 3.212.544 | 8.430.459 | 66.217.721 | 23 |
| 2022 | 37.951.542 | 2.880.717 | 1.511.587 | 14.119.670 | 65.315.171 | 20 |
| 2021 | 50.375.893 | 7.220.093 | 1.076.008 | 11.851.998 | 68.412.994 | 20 |
| 2020 | 108.187.223 | 26.574.743 | 10.941.711 | 6.695.504 | 81.779.615 | 21 |
| 2019 | 56.166.423 | 11.420.587 | 13.508.335 | 17.213.518 | 64.266.920 | 27 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?