TEHNIC ASIST SRL
Botoșani, Botosani
29 ani pe piață25 angajațiCifră de afaceri 5.175.653 leiPlătitor TVA
Locație & program
TEHNIC ASIST SRL
Punct de LucruStr. Victoriei nr. 6, Botoșani, Botosani Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
TEHNIC-ASIST SRL · CUI 9871750 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
TEHNIC-ASIST SRL · CUI 9871750 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- TEHNIC-ASIST SRL
- CUI
- 9871750
- Nr. reg. com.
- J1997000342076
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4100 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- Înregistrată în
- 1997
- Adresă sediu social
- Str. Parcului nr. 67-79, lot 118
București conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.175.653 | 13.448 | 2.971.952 | 4.151.541 | 9.459.811 | 25 |
| 2024 | 5.989.750 | 1.026.495 | 3.241.833 | 4.074.742 | 9.922.311 | 21 |
| 2023 | 9.610.999 | 17.092.576 | 4.364.767 | 16.402.257 | 1.051.651 | 19 |
| 2022 | 3.083.796 | 3.402.032 | 4.908.402 | 33.445.985 | -15.902.029 | 25 |
| 2021 | 11.620.798 | 12.309.179 | 20.653.843 | 76.473.475 | -36.029.152 | 64 |
| 2020 | 23.823.562 | -525.383 | 35.862.413 | 105.649.709 | -43.134.826 | 71 |
| 2019 | 39.544.444 | -12.543.173 | 47.979.240 | 112.594.472 | -40.857.935 | 128 |
Cifra de afaceri 2025
5.175.653 lei ▼ 13,6%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.175.653 | 13.448 | 2.971.952 | 4.151.541 | 9.459.811 | 25 |
| 2024 | 5.989.750 | 1.026.495 | 3.241.833 | 4.074.742 | 9.922.311 | 21 |
| 2023 | 9.610.999 | 17.092.576 | 4.364.767 | 16.402.257 | 1.051.651 | 19 |
| 2022 | 3.083.796 | 3.402.032 | 4.908.402 | 33.445.985 | -15.902.029 | 25 |
| 2021 | 11.620.798 | 12.309.179 | 20.653.843 | 76.473.475 | -36.029.152 | 64 |
| 2020 | 23.823.562 | -525.383 | 35.862.413 | 105.649.709 | -43.134.826 | 71 |
| 2019 | 39.544.444 | -12.543.173 | 47.979.240 | 112.594.472 | -40.857.935 | 128 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?