TECSA BUSINESS SRL
București, Bucuresti
29 ani pe piață568 angajațiCifră de afaceri 141.728.049 leiPlătitor TVA
Fabricarea biscuitilor, piscoturilor si altor produse similare
Locație & program
TECSA BUSINESS SRL
Sediu SocialBd. Decebal nr. 14, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
TECSA BUSINESS SRL · CUI 9864639 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
TECSA BUSINESS SRL · CUI 9864639 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- TECSA BUSINESS SRL
- CUI
- 9864639
- Nr. reg. com.
- J1997007947401
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 1072 – Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
- Înregistrată în
- 1997
- Adresă sediu social
- Bd. Decebal nr. 14
București, Bucuresti
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 141.728.049 | 17.767.179 | 52.892.562 | 57.739.854 | 78.237.688 | 568 |
| 2024 | 136.802.357 | 18.150.848 | 52.176.618 | 55.206.296 | 66.400.728 | 566 |
| 2023 | 124.077.835 | 8.265.668 | 54.035.770 | 59.602.016 | 53.025.007 | 577 |
| 2022 | 94.730.153 | 98.360 | 41.792.137 | 68.599.733 | 26.375.579 | 548 |
| 2021 | 91.877.550 | -1.328.600 | 46.835.985 | 60.536.441 | 33.370.910 | 598 |
| 2020 | 95.779.767 | 5.077.461 | 51.434.804 | 58.695.634 | 43.369.444 | 576 |
| 2019 | 96.052.936 | 3.697.160 | 49.402.741 | 58.018.067 | 42.355.564 | 646 |
Cifra de afaceri 2025
141.728.049 lei ▲ 3,6%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 141.728.049 | 17.767.179 | 52.892.562 | 57.739.854 | 78.237.688 | 568 |
| 2024 | 136.802.357 | 18.150.848 | 52.176.618 | 55.206.296 | 66.400.728 | 566 |
| 2023 | 124.077.835 | 8.265.668 | 54.035.770 | 59.602.016 | 53.025.007 | 577 |
| 2022 | 94.730.153 | 98.360 | 41.792.137 | 68.599.733 | 26.375.579 | 548 |
| 2021 | 91.877.550 | -1.328.600 | 46.835.985 | 60.536.441 | 33.370.910 | 598 |
| 2020 | 95.779.767 | 5.077.461 | 51.434.804 | 58.695.634 | 43.369.444 | 576 |
| 2019 | 96.052.936 | 3.697.160 | 49.402.741 | 58.018.067 | 42.355.564 | 646 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?