TECHNIC INVEST GROUP CONSTRUCT
București, Bucuresti
19 ani pe piață2 angajațiCifră de afaceri 751.534 leiPlătitor TVA
Locație & program
TECHNIC INVEST GROUP CONSTRUCT
Sediu SocialStr. ale. Zorelelor nr. 3, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
TECHNIC INVEST GROUP CONSTRUCT SRL · CUI 22847910 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
TECHNIC INVEST GROUP CONSTRUCT SRL · CUI 22847910 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- TECHNIC INVEST GROUP CONSTRUCT SRL
- CUI
- 22847910
- Nr. reg. com.
- J2007022556407
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4100 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- Înregistrată în
- 2007
- Adresă sediu social
- Str. ale. Zorelelor nr. 3
București, Bucuresti
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 751.534 | 196.628 | 34.309 | 121.715 | 169.093 | 2 |
| 2024 | 642.822 | -192.238 | 80.268 | 229.488 | -27.535 | 4 |
| 2023 | 482.454 | -272.192 | 109.509 | 236.694 | 164.703 | 5 |
| 2022 | 800.246 | 528.928 | 75.162 | 12.500 | 530.078 | 5 |
| 2021 | 526.182 | 222.489 | 3.915 | 61.092 | 222.729 | 6 |
| 2020 | 779.551 | 509.320 | 6.946 | 101.266 | 561.569 | 5 |
| 2019 | 227.008 | 101.422 | 22.039 | 39.467 | 142.249 | 1 |
Cifra de afaceri 2025
751.534 lei ▲ 16,9%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 751.534 | 196.628 | 34.309 | 121.715 | 169.093 | 2 |
| 2024 | 642.822 | -192.238 | 80.268 | 229.488 | -27.535 | 4 |
| 2023 | 482.454 | -272.192 | 109.509 | 236.694 | 164.703 | 5 |
| 2022 | 800.246 | 528.928 | 75.162 | 12.500 | 530.078 | 5 |
| 2021 | 526.182 | 222.489 | 3.915 | 61.092 | 222.729 | 6 |
| 2020 | 779.551 | 509.320 | 6.946 | 101.266 | 561.569 | 5 |
| 2019 | 227.008 | 101.422 | 22.039 | 39.467 | 142.249 | 1 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?