TCV& Asociatii SRL
București
13 ani pe piațăCifră de afaceri 1.164.235 leiPlătitor TVA
Sorin Alexandrumanager
Sa ai grija de masina ta este mai usor ca niciodata pentru ca acum poti incheia o polita de asigurare RCA online. Cei de la TCV au simplificat acest proces pentru ca toti soferii sa poata avea acces facil la ofertele asiguratorilor.
Locație & program
TCV
Punct de LucruStr. Florin Ciungan nr. 15, Sector 3, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
TCV
Website, rețele sociale și plată
- https://tcv.com.ro/
broker de asigurari, asigurari rca, asigurari casco, asigurari pad, asigurari facultative, asigurari locuinte, asiguri de calatorie
Date firmă
TCV & ASOCIATII SRL · CUI 31647024 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
TCV & ASOCIATII SRL · CUI 31647024 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- TCV & ASOCIATII SRL
- CUI
- 31647024
- Nr. reg. com.
- J2013006235400
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 6622 – Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
- Înregistrată în
- 2013
- Adresă sediu social
- Bld. Decebal nr. 12, Camera 1
30967, București conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.164.235 | 248.526 | 17.886 | 457.775 | -171.846 | 0 |
| 2024 | 946.987 | -160.685 | 29.301 | 537.915 | -420.266 | 4 |
| 2023 | 1.057.803 | 154.661 | 33.197 | 386.589 | 240.561 | 0 |
| 2022 | 1.170.018 | 273.514 | 26.344 | 198.931 | 359.414 | 0 |
| 2021 | 1.203.819 | 184.271 | 47.054 | 133.456 | 344.372 | 9 |
| 2020 | 1.032.785 | 166.698 | 59.556 | 332.850 | 246.799 | 9 |
| 2019 | 1.434.193 | 506.869 | 80.896 | 242.243 | 586.970 | 9 |
Cifra de afaceri 2025
1.164.235 lei ▲ 22,9%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.164.235 | 248.526 | 17.886 | 457.775 | -171.846 | 0 |
| 2024 | 946.987 | -160.685 | 29.301 | 537.915 | -420.266 | 4 |
| 2023 | 1.057.803 | 154.661 | 33.197 | 386.589 | 240.561 | 0 |
| 2022 | 1.170.018 | 273.514 | 26.344 | 198.931 | 359.414 | 0 |
| 2021 | 1.203.819 | 184.271 | 47.054 | 133.456 | 344.372 | 9 |
| 2020 | 1.032.785 | 166.698 | 59.556 | 332.850 | 246.799 | 9 |
| 2019 | 1.434.193 | 506.869 | 80.896 | 242.243 | 586.970 | 9 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?