TARGET MEDIA INTERNATIONAL SRL
București
32 ani pe piață56 angajațiCifră de afaceri 162.903.343 leiPlătitor TVA
CRISTINA GHEORGHEDIRECTOR EXECUTIV
Comert cu ridicata al bauturilor
Locație & program
TARGET MEDIA INTERNATIONAL SRL
Punct de LucruStr. Colonel Stefan Stoica nr. 20, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
TARGET MEDIA INTERNATIONAL SRL · CUI 5228876 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
TARGET MEDIA INTERNATIONAL SRL · CUI 5228876 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- TARGET MEDIA INTERNATIONAL SRL
- CUI
- 5228876
- Nr. reg. com.
- J1994002254404
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4634 – Comerț cu ridicata al băuturilor
- Înregistrată în
- 1994
- Adresă sediu social
- Șos. Andronache nr. 137, Camera 2
București conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 162.903.343 | 9.551.075 | 3.419.469 | 45.274.406 | 20.717.900 | 56 |
| 2024 | 159.333.579 | 8.902.367 | 3.556.882 | 40.583.337 | 22.868.169 | 58 |
| 2023 | 133.113.321 | 8.058.538 | 2.717.616 | 31.236.627 | 18.074.499 | 55 |
| 2022 | 118.328.035 | 9.586.074 | 1.885.536 | 27.469.695 | 13.635.527 | 52 |
| 2021 | 83.733.136 | 5.654.613 | 1.428.213 | 16.598.066 | 8.281.031 | 45 |
| 2020 | 54.910.396 | 2.484.429 | 902.870 | 9.699.369 | 6.531.681 | 39 |
| 2019 | 69.692.358 | 3.500.688 | 912.562 | 19.211.181 | 6.310.410 | 40 |
Cifra de afaceri 2025
162.903.343 lei ▲ 2,2%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 162.903.343 | 9.551.075 | 3.419.469 | 45.274.406 | 20.717.900 | 56 |
| 2024 | 159.333.579 | 8.902.367 | 3.556.882 | 40.583.337 | 22.868.169 | 58 |
| 2023 | 133.113.321 | 8.058.538 | 2.717.616 | 31.236.627 | 18.074.499 | 55 |
| 2022 | 118.328.035 | 9.586.074 | 1.885.536 | 27.469.695 | 13.635.527 | 52 |
| 2021 | 83.733.136 | 5.654.613 | 1.428.213 | 16.598.066 | 8.281.031 | 45 |
| 2020 | 54.910.396 | 2.484.429 | 902.870 | 9.699.369 | 6.531.681 | 39 |
| 2019 | 69.692.358 | 3.500.688 | 912.562 | 19.211.181 | 6.310.410 | 40 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?