TANEX PROD SRL
București
22 ani pe piață1 angajatCifră de afaceri 1.296.141 leiPlătitor TVA
Fabricarea altor articole de imbracaminte si accesorii n.c.a.
Locație & program
TANEX PROD SRL
Punct de LucruStr. Decebal nr. 11, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
BAJENARU ADRIAN
DIRECTOR GENERAL
NICOLAE ANCA
COORDONATOR SERVICIU PERSONAL
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
TANEX PROD SRL · CUI 16938798 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
TANEX PROD SRL · CUI 16938798 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- TANEX PROD SRL
- CUI
- 16938798
- Nr. reg. com.
- J2004018451403
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 1429 – Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
- Înregistrată în
- 2004
- Adresă sediu social
- Șos. București-Măgurele nr. 47B
51432, București conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.296.141 | 4.086.415 | 21.188.129 | 1.781.406 | 19.664.537 | 1 |
| 2024 | 1.130.248 | 255.956 | 19.729.399 | 4.657.963 | 15.578.123 | 1 |
| 2023 | 1.376.131 | 370.188 | 20.083.280 | 5.164.798 | 15.322.167 | 1 |
| 2022 | 474.528 | -253.347 | 18.820.891 | 3.911.124 | 14.951.979 | 1 |
| 2021 | 377.714 | -237.729 | 18.984.639 | 3.845.018 | 15.205.325 | 2 |
| 2020 | 489.085 | -158.372 | 19.142.285 | 3.744.890 | 15.443.055 | 0 |
| 2019 | 1.400.270 | 627.242 | 19.299.933 | 3.725.425 | 15.601.426 | 4 |
Cifra de afaceri 2025
1.296.141 lei ▲ 14,7%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.296.141 | 4.086.415 | 21.188.129 | 1.781.406 | 19.664.537 | 1 |
| 2024 | 1.130.248 | 255.956 | 19.729.399 | 4.657.963 | 15.578.123 | 1 |
| 2023 | 1.376.131 | 370.188 | 20.083.280 | 5.164.798 | 15.322.167 | 1 |
| 2022 | 474.528 | -253.347 | 18.820.891 | 3.911.124 | 14.951.979 | 1 |
| 2021 | 377.714 | -237.729 | 18.984.639 | 3.845.018 | 15.205.325 | 2 |
| 2020 | 489.085 | -158.372 | 19.142.285 | 3.744.890 | 15.443.055 | 0 |
| 2019 | 1.400.270 | 627.242 | 19.299.933 | 3.725.425 | 15.601.426 | 4 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?