SYSTEM PLUS SRL
București
31 ani pe piață48 angajațiCifră de afaceri 57.782.413 leiPlătitor TVA
Consultanta in domeniul echipamentelor de calcul (hardware)
Locație & program
SYSTEM PLUS SRL
Punct de LucruPța. Concordiei nr. 2, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
MAICAN IOAN
GENERAL MANAGER
PATRASCU TOMA
DIRECTOR MARKETING
COJOCARU ADRIANA
DIRECTOR VANZARI
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
SYSTEM PLUS SRL · CUI 6946106 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
SYSTEM PLUS SRL · CUI 6946106 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- SYSTEM PLUS SRL
- CUI
- 6946106
- Nr. reg. com.
- J40/14005/1992
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4651 – Comert cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice si software- ului
- Înregistrată în
- 1995
- Adresă sediu social
- Str. Siriului nr. 42-46
București conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 57.782.413 | 323.753 | 750.545 | 16.801.105 | 4.021.756 | 48 |
| 2024 | 58.704.649 | 61.087 | 719.219 | 16.274.659 | 3.698.003 | 53 |
| 2023 | 83.938.264 | 971.906 | 754.006 | 28.714.926 | 3.958.034 | 55 |
| 2022 | 71.606.169 | 462.638 | 740.916 | 17.240.434 | 3.279.607 | 55 |
| 2021 | 62.765.127 | 445.971 | 586.470 | 21.114.438 | 3.286.424 | 54 |
| 2020 | 49.967.450 | 222.597 | 677.572 | 13.538.597 | 3.214.361 | 57 |
| 2019 | 57.047.786 | 524.530 | 772.330 | 11.476.568 | 3.096.764 | 57 |
Cifra de afaceri 2025
57.782.413 lei ▼ 1,6%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 57.782.413 | 323.753 | 750.545 | 16.801.105 | 4.021.756 | 48 |
| 2024 | 58.704.649 | 61.087 | 719.219 | 16.274.659 | 3.698.003 | 53 |
| 2023 | 83.938.264 | 971.906 | 754.006 | 28.714.926 | 3.958.034 | 55 |
| 2022 | 71.606.169 | 462.638 | 740.916 | 17.240.434 | 3.279.607 | 55 |
| 2021 | 62.765.127 | 445.971 | 586.470 | 21.114.438 | 3.286.424 | 54 |
| 2020 | 49.967.450 | 222.597 | 677.572 | 13.538.597 | 3.214.361 | 57 |
| 2019 | 57.047.786 | 524.530 | 772.330 | 11.476.568 | 3.096.764 | 57 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?