SYNGENTA AGRO SRL
București, Bucuresti
31 ani pe piață183 angajațiCifră de afaceri 639.791.591 leiPlătitor TVA
Comert cu ridicata al produselor chimice
Locație & program
SYNGENTA AGRO SRL
Punct de LucruȘos. Bucuresti - Ploiesti nr. 73-81, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
SYNGENTA AGRO SRL · CUI 7025525 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
SYNGENTA AGRO SRL · CUI 7025525 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- SYNGENTA AGRO SRL
- CUI
- 7025525
- Nr. reg. com.
- J1995001380404
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4685 – Comerț cu ridicata al produselor chimice
- Înregistrată în
- 1995
- Adresă sediu social
- Spl. Independenței nr. 319H, Cladirea London Office Building. Spatiul Inchiriabil 1
București conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 639.791.591 | 7.732.388 | 4.574.903 | 117.108.378 | 121.846.195 | 183 |
| 2024 | 735.080.141 | 16.681.433 | 5.349.674 | 260.025.435 | 114.113.807 | 185 |
| 2023 | 773.289.953 | 32.710.234 | 5.416.745 | 307.458.071 | 117.432.373 | 187 |
| 2022 | 748.945.175 | 20.125.314 | 6.297.122 | 326.370.375 | 84.722.139 | 174 |
| 2021 | 562.543.733 | 12.719.199 | 4.735.500 | 168.974.971 | 74.596.825 | 166 |
| 2020 | 543.306.825 | 7.060.708 | 6.235.895 | 271.371.966 | 66.627.626 | 144 |
| 2019 | 514.431.422 | 2.871.846 | 6.628.681 | 214.699.996 | 61.866.918 | 107 |
Cifra de afaceri 2025
639.791.591 lei ▼ 13%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 639.791.591 | 7.732.388 | 4.574.903 | 117.108.378 | 121.846.195 | 183 |
| 2024 | 735.080.141 | 16.681.433 | 5.349.674 | 260.025.435 | 114.113.807 | 185 |
| 2023 | 773.289.953 | 32.710.234 | 5.416.745 | 307.458.071 | 117.432.373 | 187 |
| 2022 | 748.945.175 | 20.125.314 | 6.297.122 | 326.370.375 | 84.722.139 | 174 |
| 2021 | 562.543.733 | 12.719.199 | 4.735.500 | 168.974.971 | 74.596.825 | 166 |
| 2020 | 543.306.825 | 7.060.708 | 6.235.895 | 271.371.966 | 66.627.626 | 144 |
| 2019 | 514.431.422 | 2.871.846 | 6.628.681 | 214.699.996 | 61.866.918 | 107 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?