SYNERGY CONSTRUCT SRL
București
25 ani pe piață130 angajațiCifră de afaceri 174.299.929 leiPlătitor TVA
Constructii de cladiri si lucrari de geniu
Locație & program
SYNERGY CONSTRUCT SRL
Punct de LucruStr. Biharia nr. 67-77, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
ERTEN TEOMANA
DIRECTOR FINANCIAR
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
SYNERGY CONSTRUCT SRL · CUI 13886414 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
SYNERGY CONSTRUCT SRL · CUI 13886414 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- SYNERGY CONSTRUCT SRL
- CUI
- 13886414
- Nr. reg. com.
- J2001004839405
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4100 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- Înregistrată în
- 2001
- Adresă sediu social
- Șos. Pipera nr. 46D-46E-48, Oregon Park Clădirea A
20334, București conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 174.299.929 | 14.372.017 | 6.794.704 | 98.814.183 | 20.136.405 | 130 |
| 2024 | 177.102.434 | 20.628.154 | 7.566.937 | 71.626.638 | 26.452.109 | 96 |
| 2023 | 74.482.832 | 6.149.961 | 4.252.868 | 49.980.927 | 17.349.345 | 67 |
| 2022 | 100.071.013 | 5.373.479 | 5.594.972 | 26.002.466 | 11.199.384 | 108 |
| 2021 | 169.210.007 | 29.646.209 | 6.484.948 | 26.675.706 | 64.231.335 | 148 |
| 2020 | 328.178.502 | 58.599.559 | 6.947.396 | 70.745.545 | 64.585.126 | 194 |
| 2019 | 157.784.066 | 17.354.209 | 10.298.794 | 64.903.713 | 26.401.193 | 97 |
Cifra de afaceri 2025
174.299.929 lei ▼ 1,6%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 174.299.929 | 14.372.017 | 6.794.704 | 98.814.183 | 20.136.405 | 130 |
| 2024 | 177.102.434 | 20.628.154 | 7.566.937 | 71.626.638 | 26.452.109 | 96 |
| 2023 | 74.482.832 | 6.149.961 | 4.252.868 | 49.980.927 | 17.349.345 | 67 |
| 2022 | 100.071.013 | 5.373.479 | 5.594.972 | 26.002.466 | 11.199.384 | 108 |
| 2021 | 169.210.007 | 29.646.209 | 6.484.948 | 26.675.706 | 64.231.335 | 148 |
| 2020 | 328.178.502 | 58.599.559 | 6.947.396 | 70.745.545 | 64.585.126 | 194 |
| 2019 | 157.784.066 | 17.354.209 | 10.298.794 | 64.903.713 | 26.401.193 | 97 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?