STELA CONT S.R.L. - Prestari servicii contabilitate
Sibiu, Sibiu
33 ani pe piață12 angajațiCifră de afaceri 1.835.458 leiPlătitor TVA
Infiintata in anul 1993, membra CECCAR, avand o experienta de 15 ani ofera o gama larga de solutii profesionale in contabilitate.
Locație & program
STELA CONT S.R.L. - Prestari servicii contabilitate
Punct de LucruStr. Matei Milo nr. 22, Sibiu, Sibiu Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
STELA CONT SRL · CUI RO4969995 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
STELA CONT SRL · CUI RO4969995 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- STELA CONT SRL
- CUI
- RO4969995
- Nr. reg. com.
- J1993001990320
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
- Înregistrată în
- 1993
- Adresă sediu social
- Str. Matei Millo nr. 22
550378, Sibiu conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.835.458 | 231.013 | 8.841 | 350.949 | 255.776 | 12 |
| 2024 | 1.588.008 | 528.264 | 16.844 | 563.210 | 550.764 | 10 |
| 2023 | 1.226.599 | 365.949 | 34.448 | 98.175 | 821.500 | 10 |
| 2022 | 1.145.328 | 425.193 | 118.368 | 130.624 | 555.551 | 9 |
| 2021 | 898.410 | 212.397 | 25.676 | 78.212 | 290.358 | 9 |
| 2020 | 1.111.670 | 320.353 | 19.109 | 109.896 | 437.961 | 11 |
| 2019 | 1.036.145 | 336.459 | 8.728 | 137.460 | 357.608 | 12 |
Cifra de afaceri 2025
1.835.458 lei ▲ 15,6%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.835.458 | 231.013 | 8.841 | 350.949 | 255.776 | 12 |
| 2024 | 1.588.008 | 528.264 | 16.844 | 563.210 | 550.764 | 10 |
| 2023 | 1.226.599 | 365.949 | 34.448 | 98.175 | 821.500 | 10 |
| 2022 | 1.145.328 | 425.193 | 118.368 | 130.624 | 555.551 | 9 |
| 2021 | 898.410 | 212.397 | 25.676 | 78.212 | 290.358 | 9 |
| 2020 | 1.111.670 | 320.353 | 19.109 | 109.896 | 437.961 | 11 |
| 2019 | 1.036.145 | 336.459 | 8.728 | 137.460 | 357.608 | 12 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?