SOCERAM SA
București
34 ani pe piață418 angajațiCifră de afaceri 299.269.035 leiPlătitor TVA
Fabricarea caramizilor, tiglelor si altor produse pentru constructii, din argila arsa
Locație & program
SOCERAM SA
Punct de LucruBd. I. C. Bratianu nr. 10, București, Bucuresti Vezi pe hartă
Persoane de contact
BERCARU FLORENTINA
DIRECTOR ECONOMIC
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
SOCERAM S.A. · CUI 346757 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
SOCERAM S.A. · CUI 346757 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- SOCERAM S.A.
- CUI
- 346757
- Nr. reg. com.
- J2013001948293
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 2361 – Fabricarea cărămizilor, țiglelor și altor produse pentru construcții, din argilă arsă
- Înregistrată în
- 1992
- Adresă sediu social
- Drumul Taberei nr. 46, Parter.Camera P13.Cod Postal 105600
105600, Câmpina, Prahova conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 299.269.035 | -9.348.826 | 417.068.713 | 259.266.514 | 178.710.721 | 418 |
| 2024 | 241.689.284 | 2.554.877 | 372.616.162 | 209.626.233 | 188.256.375 | 417 |
| 2023 | 294.714.653 | 23.476.123 | 345.756.006 | 221.568.839 | 185.701.499 | 440 |
| 2022 | 355.185.621 | 46.100.704 | 263.741.243 | 164.251.955 | 162.225.376 | 446 |
| 2021 | 245.876.375 | 34.040.638 | 192.779.729 | 99.182.868 | 116.124.672 | 445 |
| 2020 | 168.460.333 | 41.821.978 | 171.221.782 | 112.087.726 | 82.084.034 | 371 |
| 2019 | 152.082.454 | 28.121.424 | 156.596.067 | 138.538.400 | 40.268.871 | 346 |
Cifra de afaceri 2025
299.269.035 lei ▲ 23,8%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 299.269.035 | -9.348.826 | 417.068.713 | 259.266.514 | 178.710.721 | 418 |
| 2024 | 241.689.284 | 2.554.877 | 372.616.162 | 209.626.233 | 188.256.375 | 417 |
| 2023 | 294.714.653 | 23.476.123 | 345.756.006 | 221.568.839 | 185.701.499 | 440 |
| 2022 | 355.185.621 | 46.100.704 | 263.741.243 | 164.251.955 | 162.225.376 | 446 |
| 2021 | 245.876.375 | 34.040.638 | 192.779.729 | 99.182.868 | 116.124.672 | 445 |
| 2020 | 168.460.333 | 41.821.978 | 171.221.782 | 112.087.726 | 82.084.034 | 371 |
| 2019 | 152.082.454 | 28.121.424 | 156.596.067 | 138.538.400 | 40.268.871 | 346 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?