SELINA SRL
Oradea, Bihor
32 ani pe piață237 angajațiCifră de afaceri 213.732.443 leiPlătitor TVA
Constructii de cladiri si lucrari de geniu
Locație & program
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
SELINA SRL · CUI RO6649997 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
SELINA SRL · CUI RO6649997 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- SELINA SRL
- CUI
- RO6649997
- Nr. reg. com.
- J1994004771051
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4100 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- Înregistrată în
- 1994
- Adresă sediu social
- Str. Borsului nr. 14A
Oradea, Bihor
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 213.732.443 | 14.831.310 | 41.848.029 | 124.779.330 | 64.087.717 | 237 |
| 2024 | 78.665.105 | 9.802.715 | 31.146.093 | 60.680.010 | 49.456.406 | 228 |
| 2023 | 39.140.152 | 2.795.350 | 24.774.652 | 53.855.056 | 57.044.998 | 225 |
| 2022 | 54.159.948 | 21.850.783 | 27.150.791 | 98.426.035 | 56.423.560 | 305 |
| 2021 | 75.571.115 | 569.818 | 23.412.995 | 100.465.471 | 34.572.776 | 468 |
| 2020 | 137.395.679 | 161.282 | 29.595.587 | 103.687.994 | 34.002.958 | 569 |
| 2019 | 75.066.626 | 19.415.892 | 33.474.906 | 143.426.962 | 33.841.676 | 520 |
Cifra de afaceri 2025
213.732.443 lei ▲ 171,7%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 213.732.443 | 14.831.310 | 41.848.029 | 124.779.330 | 64.087.717 | 237 |
| 2024 | 78.665.105 | 9.802.715 | 31.146.093 | 60.680.010 | 49.456.406 | 228 |
| 2023 | 39.140.152 | 2.795.350 | 24.774.652 | 53.855.056 | 57.044.998 | 225 |
| 2022 | 54.159.948 | 21.850.783 | 27.150.791 | 98.426.035 | 56.423.560 | 305 |
| 2021 | 75.571.115 | 569.818 | 23.412.995 | 100.465.471 | 34.572.776 | 468 |
| 2020 | 137.395.679 | 161.282 | 29.595.587 | 103.687.994 | 34.002.958 | 569 |
| 2019 | 75.066.626 | 19.415.892 | 33.474.906 | 143.426.962 | 33.841.676 | 520 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?