Sedex S.R.L.
Cluj-Napoca, jud. Cluj
20 ani pe piață5 angajațiCifră de afaceri 2.981.971 leiPlătitor TVA
TURC ALEXANDRADIRECTOR
Piticul Vesel iti ofera o gama larga de produse pentru copilul tau.
Locație & program
Sedex S.R.L.
Punct de LucruStr. Aurel Vlaicu nr. 15, Cluj-Napoca, Cluj Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
SEDEX SRL · CUI 18756725 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
SEDEX SRL · CUI 18756725 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- SEDEX SRL
- CUI
- 18756725
- Nr. reg. com.
- J2006002003120
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- Înregistrată în
- 2006
- Adresă sediu social
- Str. Caransebeș nr. 16
400402, Cluj-Napoca, Cluj conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.981.971 | 32.342 | 852.586 | 376.511 | 915.111 | 5 |
| 2024 | 4.005.285 | 361.679 | 1.026.272 | 848.086 | 1.244.448 | 5 |
| 2023 | 4.363.860 | 450.137 | 1.185.632 | 561.037 | 1.372.906 | 6 |
| 2022 | 4.282.870 | 371.924 | 1.370.370 | 917.147 | 1.254.693 | 6 |
| 2021 | 3.726.418 | 385.935 | 498.532 | 508.795 | 386.415 | 6 |
| 2020 | 2.536.329 | 329.871 | 531.213 | 580.512 | 330.351 | 6 |
| 2019 | 1.699.454 | 46.615 | 386.859 | 459.469 | 185.736 | 6 |
Cifra de afaceri 2025
2.981.971 lei ▼ 25,5%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.981.971 | 32.342 | 852.586 | 376.511 | 915.111 | 5 |
| 2024 | 4.005.285 | 361.679 | 1.026.272 | 848.086 | 1.244.448 | 5 |
| 2023 | 4.363.860 | 450.137 | 1.185.632 | 561.037 | 1.372.906 | 6 |
| 2022 | 4.282.870 | 371.924 | 1.370.370 | 917.147 | 1.254.693 | 6 |
| 2021 | 3.726.418 | 385.935 | 498.532 | 508.795 | 386.415 | 6 |
| 2020 | 2.536.329 | 329.871 | 531.213 | 580.512 | 330.351 | 6 |
| 2019 | 1.699.454 | 46.615 | 386.859 | 459.469 | 185.736 | 6 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?