SAVANA IMPEX S.R.L. - Produse de cofetarie
Sibiu, Sibiu
23 ani pe piață17 angajațiCifră de afaceri 3.232.529 leiPlătitor TVA
Savana Impex SRL este o cofetărie-patiserie din Sibiu, specializată în fabricarea produselor de cofetărie și patiserie. Compania produce torturi personalizate pentru nunți și alte evenimente, torturi aniversare, prăjituri de casă și produse de patiserie proaspătă. Activitatea se desfășoară la puncte de lucru din municipiul Sibiu, unde clienții pot comanda sau cumpăra direct produsele.
Locație & program
SAVANA IMPEX S.R.L. - Produse de cofetarie
Punct de LucruStr. Libertatii nr. 25, Sibiu, Sibiu Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
SAVANA IMPEX SRL · CUI RO15399300 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
SAVANA IMPEX SRL · CUI RO15399300 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- SAVANA IMPEX SRL
- CUI
- RO15399300
- Nr. reg. com.
- J32/536/2003
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 1071 – Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
- Înregistrată în
- 2003
- Adresă sediu social
- Str. Henri Coandă nr. 59A
550234, Sibiu conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.232.529 | 298.376 | 2.138.165 | 1.371.676 | 1.336.191 | 17 |
| 2024 | 3.131.566 | 348.188 | 2.212.742 | 1.083.199 | 1.533.767 | 12 |
| 2023 | 3.003.361 | 497.096 | 1.925.891 | 995.502 | 1.184.367 | 12 |
| 2022 | 2.623.494 | 637.178 | 1.733.726 | 1.157.466 | 687.271 | 11 |
| 2021 | 1.924.022 | 144.754 | 1.404.037 | 788.301 | 554.666 | 14 |
| 2020 | 1.596.750 | 201.742 | 1.141.969 | 641.395 | 409.912 | 14 |
| 2019 | 1.834.364 | 202.639 | 1.232.955 | 902.814 | 208.170 | 17 |
Cifra de afaceri 2025
3.232.529 lei ▲ 3,2%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.232.529 | 298.376 | 2.138.165 | 1.371.676 | 1.336.191 | 17 |
| 2024 | 3.131.566 | 348.188 | 2.212.742 | 1.083.199 | 1.533.767 | 12 |
| 2023 | 3.003.361 | 497.096 | 1.925.891 | 995.502 | 1.184.367 | 12 |
| 2022 | 2.623.494 | 637.178 | 1.733.726 | 1.157.466 | 687.271 | 11 |
| 2021 | 1.924.022 | 144.754 | 1.404.037 | 788.301 | 554.666 | 14 |
| 2020 | 1.596.750 | 201.742 | 1.141.969 | 641.395 | 409.912 | 14 |
| 2019 | 1.834.364 | 202.639 | 1.232.955 | 902.814 | 208.170 | 17 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?