SANIVET S.R.L.
Iași, Iasi
30 ani pe piață2 angajațiCifră de afaceri 311.132 lei
Va oferim o gama variata de hrana, medicamente moderne, accesorii si jucarii de calitate pentru animale de companie si nu numai, precum si servicii medicale veterinare complexe, consultatii, tratamente, interventii chirurgicale, stomatologice, dermatologice, vaccinari, frizerie pentru catei si pisici, implantari microcipuri si eliberari pasapoarte si multe altele
Locație & program
SANIVET S.R.L.
Sediu SocialStr. Arcu nr. 64 bl. 5 ap. 3, Iași, Iasi Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
SANIVET SRL · CUI 8592064 · neplătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
SANIVET SRL · CUI 8592064 · neplătitor de TVA
- Denumire legală
- SANIVET SRL
- CUI
- 8592064
- Nr. reg. com.
- J22/1006/1996
- Plătitor TVA
- Nu
- Activitate principală (CAEN)
- 7500 – Activități veterinare
- Înregistrată în
- 1996
- Adresă sediu social
- Str. Arcu nr. 64 bl. 5 ap. 3
Iași, Iasi
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 311.132 | 5.742 | 56.262 | 3.653 | 71.629 | 2 |
| 2024 | 401.242 | -13.002 | 63.135 | 10.667 | 96.309 | 3 |
| 2023 | 463.587 | 32.684 | 65.386 | 18.234 | 137.011 | 3 |
| 2022 | 390.201 | 18.379 | 69.948 | 15.268 | 122.728 | 3 |
| 2021 | 369.071 | 28.883 | 74.603 | 13.579 | 133.149 | 3 |
| 2020 | 321.136 | 7.634 | 79.446 | 7.974 | 111.901 | 2 |
| 2019 | 282.501 | 28.333 | 84.289 | 10.253 | 132.597 | 2 |
Cifra de afaceri 2025
311.132 lei ▼ 22,5%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 311.132 | 5.742 | 56.262 | 3.653 | 71.629 | 2 |
| 2024 | 401.242 | -13.002 | 63.135 | 10.667 | 96.309 | 3 |
| 2023 | 463.587 | 32.684 | 65.386 | 18.234 | 137.011 | 3 |
| 2022 | 390.201 | 18.379 | 69.948 | 15.268 | 122.728 | 3 |
| 2021 | 369.071 | 28.883 | 74.603 | 13.579 | 133.149 | 3 |
| 2020 | 321.136 | 7.634 | 79.446 | 7.974 | 111.901 | 2 |
| 2019 | 282.501 | 28.333 | 84.289 | 10.253 | 132.597 | 2 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?