SAFILAR SA
Arad
32 ani pe piață11 angajațiCifră de afaceri 3.379.219 leiPlătitor TVA
Comert cu ridicata al produselor cosmetice si de parfumerie
Locație & program
SAFILAR SA
Sediu SocialZona Industriala Vest nr. 1, Arad, Arad Vezi pe hartă
Persoane de contact
POPA MIHAELA
PR MANAGER
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
SAFILAR SRL · CUI 6600918 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
SAFILAR SRL · CUI 6600918 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- SAFILAR SRL
- CUI
- 6600918
- Nr. reg. com.
- J1994001909028
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- Înregistrată în
- 1994
- Adresă sediu social
- Zona Industriala Vest nr. 1
Arad, Arad
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.379.219 | 1.744.825 | 26.885.149 | 18.745.395 | 9.489.362 | 11 |
| 2024 | 3.690.728 | 2.579.096 | 28.877.383 | 7.460.495 | 30.736.557 | 11 |
| 2023 | 3.504.670 | 4.697.518 | 30.337.182 | 521.208 | 38.157.461 | 12 |
| 2022 | 3.205.066 | 2.256.171 | 26.983.033 | 10.364.332 | 37.964.073 | 12 |
| 2021 | 2.762.755 | 3.113.902 | 25.725.270 | 738.011 | 50.562.432 | 13 |
| 2020 | 2.829.686 | -178.872 | 20.411.621 | 294.070 | 47.485.186 | 12 |
| 2019 | 2.471.509 | 2.556.409 | 20.006.408 | 558.346 | 50.636.871 | 13 |
Cifra de afaceri 2025
3.379.219 lei ▼ 8,4%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.379.219 | 1.744.825 | 26.885.149 | 18.745.395 | 9.489.362 | 11 |
| 2024 | 3.690.728 | 2.579.096 | 28.877.383 | 7.460.495 | 30.736.557 | 11 |
| 2023 | 3.504.670 | 4.697.518 | 30.337.182 | 521.208 | 38.157.461 | 12 |
| 2022 | 3.205.066 | 2.256.171 | 26.983.033 | 10.364.332 | 37.964.073 | 12 |
| 2021 | 2.762.755 | 3.113.902 | 25.725.270 | 738.011 | 50.562.432 | 13 |
| 2020 | 2.829.686 | -178.872 | 20.411.621 | 294.070 | 47.485.186 | 12 |
| 2019 | 2.471.509 | 2.556.409 | 20.006.408 | 558.346 | 50.636.871 | 13 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?