ROSIDEL S.R.L. - Papetarie, birotica
Sibiu, Sibiu
33 ani pe piațăCifră de afaceri 188.026 leiPlătitor TVA
Firma Rosidel activeaza din anul 1997 in domeniul distributiei de obiecte de birotica, papetarie, benzi adezive, consumabile, adresandu-se agentilor economici din judet. Avantajele colaborarii cu noi sunt: gama larga de produse, preturi competitive, stocuri permanente, livrare in aceeasi zi pentru produsele aflate pe stoc, transport asigurat gratuit pe raza judetului, livrarea pe baza de comanda ferma si a altor produse neexistente pe stoc. Firma noastra efectueaza de asemenea servicii de coletarie si curierat rapid, in calitate de reprezentanti zonali ai firmei Colet Express in judet.
Locație & program
ROSIDEL S.R.L. - Papetarie, birotica
Punct de LucruStr. Mihai Viteazu nr. 19, Sibiu, Sibiu Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
ROSIDEL SRL · CUI RO3592284 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
ROSIDEL SRL · CUI RO3592284 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- ROSIDEL SRL
- CUI
- RO3592284
- Nr. reg. com.
- J1992001809328
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4649 – Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
- Înregistrată în
- 1993
- Adresă sediu social
- Bld. Mihai Viteazu nr. 30
550350, Sibiu conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 188.026 | 23.035 | 55.574 | 28.882 | 95.424 | 0 |
| 2024 | 185.764 | 26.007 | 55.574 | 18.545 | 108.775 | 0 |
| 2023 | 208.344 | 22.356 | 55.574 | 16.874 | 117.768 | 1 |
| 2022 | 238.648 | 998 | 55.574 | 27.977 | 103.112 | 1 |
| 2021 | 201.126 | 32.409 | 55.574 | 21.492 | 106.113 | 1 |
| 2020 | 199.295 | 12.232 | 55.574 | 23.696 | 76.704 | 1 |
| 2019 | 229.240 | -8.219 | 55.574 | 43.404 | 68.672 | 1 |
Cifra de afaceri 2025
188.026 lei ▲ 1,2%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 188.026 | 23.035 | 55.574 | 28.882 | 95.424 | 0 |
| 2024 | 185.764 | 26.007 | 55.574 | 18.545 | 108.775 | 0 |
| 2023 | 208.344 | 22.356 | 55.574 | 16.874 | 117.768 | 1 |
| 2022 | 238.648 | 998 | 55.574 | 27.977 | 103.112 | 1 |
| 2021 | 201.126 | 32.409 | 55.574 | 21.492 | 106.113 | 1 |
| 2020 | 199.295 | 12.232 | 55.574 | 23.696 | 76.704 | 1 |
| 2019 | 229.240 | -8.219 | 55.574 | 43.404 | 68.672 | 1 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?