ROMTURINGIA SRL
Câmpulung, Arges
32 ani pe piață133 angajațiCifră de afaceri 23.140.734 leiPlătitor TVA
Locație & program
ROMTURINGIA SRL
Sediu SocialCalea Brasovului nr. 30, Câmpulung, Arges Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
ROMTURINGIA SRL · CUI 6277265 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
ROMTURINGIA SRL · CUI 6277265 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- ROMTURINGIA SRL
- CUI
- 6277265
- Nr. reg. com.
- J1994001466037
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 2920 – Producția de caroserii pentru autovehicule; fabricarea de remorci și semiremorci
- Înregistrată în
- 1994
- Adresă sediu social
- Calea Brasovului nr. 30
Câmpulung, Arges
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23.140.734 | 353.563 | 15.898.986 | 5.804.038 | 41.638.171 | 133 |
| 2024 | 45.614.716 | 3.983.122 | 17.375.667 | 12.098.969 | 44.284.608 | 138 |
| 2023 | 49.681.392 | 3.987.875 | 18.647.714 | 12.551.462 | 40.301.485 | 142 |
| 2022 | 53.155.174 | 1.330.633 | 13.328.251 | 12.560.551 | 36.313.610 | 142 |
| 2021 | 30.031.753 | 3.752.283 | 10.873.663 | 8.232.014 | 43.482.977 | 141 |
| 2020 | 53.062.272 | 20.299.971 | 9.944.858 | 2.307.483 | 41.688.590 | 128 |
| 2019 | 28.127.865 | 6.476.717 | 9.547.782 | 3.010.571 | 23.720.197 | 113 |
Cifra de afaceri 2025
23.140.734 lei ▼ 49,3%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23.140.734 | 353.563 | 15.898.986 | 5.804.038 | 41.638.171 | 133 |
| 2024 | 45.614.716 | 3.983.122 | 17.375.667 | 12.098.969 | 44.284.608 | 138 |
| 2023 | 49.681.392 | 3.987.875 | 18.647.714 | 12.551.462 | 40.301.485 | 142 |
| 2022 | 53.155.174 | 1.330.633 | 13.328.251 | 12.560.551 | 36.313.610 | 142 |
| 2021 | 30.031.753 | 3.752.283 | 10.873.663 | 8.232.014 | 43.482.977 | 141 |
| 2020 | 53.062.272 | 20.299.971 | 9.944.858 | 2.307.483 | 41.688.590 | 128 |
| 2019 | 28.127.865 | 6.476.717 | 9.547.782 | 3.010.571 | 23.720.197 | 113 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?