ROMARKETING S.R.L.
Oradea, Bihor
34 ani pe piață3 angajațiCifră de afaceri 919.571 leiPlătitor TVA
RoMarketing este o companie cu capital integral rom
Locație & program
ROMARKETING S.R.L.
Punct de LucruStr. Alexandru Vlahuta nr. 3, Oradea, Bihor Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
ROMARKETING SRL · CUI 57449 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
ROMARKETING SRL · CUI 57449 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- ROMARKETING SRL
- CUI
- 57449
- Nr. reg. com.
- J1991001709056
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 7020 – Alte forme de învățământ n.c.a.
- Înregistrată în
- 1992
- Adresă sediu social
- Str. Ceyrat nr. 4, în Incinta Parcului Științific și Tehnologic Bihor. Spațiu Birou nr. 1.11
410087, Oradea, Bihor conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 919.571 | 7.347 | 59.851 | 119.767 | 87.214 | 3 |
| 2024 | 905.223 | 43.461 | 5.548 | 93.203 | 169.867 | 3 |
| 2023 | 684.836 | 47.555 | 4.541 | 163.018 | 165.805 | 2 |
| 2022 | 765.636 | 206.931 | 9.766 | 92.929 | 250.250 | 4 |
| 2021 | 570.527 | 68.744 | 22.459 | 139.618 | 244.365 | 5 |
| 2020 | 395.749 | -112.827 | 31.230 | 172.119 | 225.621 | 6 |
| 2019 | 721.227 | 73.482 | 43.714 | 126.094 | 338.447 | 5 |
Cifra de afaceri 2025
919.571 lei ▲ 1,6%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 919.571 | 7.347 | 59.851 | 119.767 | 87.214 | 3 |
| 2024 | 905.223 | 43.461 | 5.548 | 93.203 | 169.867 | 3 |
| 2023 | 684.836 | 47.555 | 4.541 | 163.018 | 165.805 | 2 |
| 2022 | 765.636 | 206.931 | 9.766 | 92.929 | 250.250 | 4 |
| 2021 | 570.527 | 68.744 | 22.459 | 139.618 | 244.365 | 5 |
| 2020 | 395.749 | -112.827 | 31.230 | 172.119 | 225.621 | 6 |
| 2019 | 721.227 | 73.482 | 43.714 | 126.094 | 338.447 | 5 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?