RC
ROENGG CONSULTING S.R.L.
Ploiești, Prahova
18 ani pe piață12 angajațiCifră de afaceri 877.266 leiPlătitor TVA
Firma ofera servicii de consultanta pentru domeniul HVAC = testare, ajustari si echilibrare hidraulica, pneumatica.
In plus oferim si consultanta pentru :
-tratare ape
-commissioning (punere in functiune) - oil&gas, petrochimie, energetica.
In plus oferim si consultanta pentru :
-tratare ape
-commissioning (punere in functiune) - oil&gas, petrochimie, energetica.
Locație & program
ROENGG CONSULTING S.R.L.
Punct de LucruStr. Sinaii, Ploiești, Prahova Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
ROENGG CONSULTING SRL · CUI RO24611389 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
ROENGG CONSULTING SRL · CUI RO24611389 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- ROENGG CONSULTING SRL
- CUI
- RO24611389
- Nr. reg. com.
- J29/2842/2008
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- Înregistrată în
- 2008
- Adresă sediu social
- Str. Sinăii nr. 1A
100389, Ploiești, Prahova conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 877.266 | 102.923 | 148.336 | 1.795.605 | 136.026 | 12 |
| 2024 | 2.629.652 | 196.534 | 207.960 | 1.640.901 | 33.103 | 14 |
| 2023 | 3.712.027 | 333.042 | 158.252 | 1.032.504 | -163.430 | 13 |
| 2022 | 1.471.268 | -535.512 | 185.814 | 1.094.641 | -496.472 | 14 |
| 2021 | 2.396.138 | 20.529 | 225.063 | 1.044.438 | 39.040 | 14 |
| 2020 | 1.550.653 | 11.317 | 130.264 | 931.672 | 18.510 | 12 |
| 2019 | 1.842.745 | 32.199 | 128.285 | 591.688 | 34.035 | 11 |
Cifra de afaceri 2025
877.266 lei ▼ 66,6%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 877.266 | 102.923 | 148.336 | 1.795.605 | 136.026 | 12 |
| 2024 | 2.629.652 | 196.534 | 207.960 | 1.640.901 | 33.103 | 14 |
| 2023 | 3.712.027 | 333.042 | 158.252 | 1.032.504 | -163.430 | 13 |
| 2022 | 1.471.268 | -535.512 | 185.814 | 1.094.641 | -496.472 | 14 |
| 2021 | 2.396.138 | 20.529 | 225.063 | 1.044.438 | 39.040 | 14 |
| 2020 | 1.550.653 | 11.317 | 130.264 | 931.672 | 18.510 | 12 |
| 2019 | 1.842.745 | 32.199 | 128.285 | 591.688 | 34.035 | 11 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?