REVELINE S.R.L. - Confectii haine piele
Sibiu, Sibiu
23 ani pe piață
Confectionam haine piele diferite culori si modele.
Locație & program
REVELINE S.R.L. - Confectii haine piele
Punct de LucruStr. Rahova nr. 62A, Sibiu, Sibiu Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
REVELINE SRL · CUI 15121302 · neplătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
REVELINE SRL · CUI 15121302 · neplătitor de TVA
- Denumire legală
- REVELINE SRL
- CUI
- 15121302
- Nr. reg. com.
- J2003000001325
- Plătitor TVA
- Nu
- Activitate principală (CAEN)
- 1411 – Fabricarea articolelor de imbracaminte din piele
- Înregistrată în
- 2003
- Adresă sediu social
- G Șura Mică, Parc Industrial P1. Identificat în CF nr. 105379. Loc Șura Mică. de sub A1. cu nr. Cadastral 105379
Șura Mică, Sibiu conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 0 | 0 | 42.000 | 0 |
| 2024 | 209.418 | 26.769 | 0 | 138 | 68.769 | 0 |
| 2023 | 317.666 | 14.275 | 7.176 | 70.340 | 90.073 | 2 |
| 2022 | 337.140 | 44.380 | 16.665 | 94.430 | 99.016 | 4 |
| 2021 | 319.899 | -42.927 | 62.004 | 55.003 | 210.274 | 3 |
| 2020 | 294.586 | -37.195 | 82.189 | 53.680 | 256.901 | 5 |
| 2019 | 356.059 | 160.736 | 103.722 | 114.785 | 303.046 | 5 |
Cifra de afaceri 2025
0 lei
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 0 | 0 | 42.000 | 0 |
| 2024 | 209.418 | 26.769 | 0 | 138 | 68.769 | 0 |
| 2023 | 317.666 | 14.275 | 7.176 | 70.340 | 90.073 | 2 |
| 2022 | 337.140 | 44.380 | 16.665 | 94.430 | 99.016 | 4 |
| 2021 | 319.899 | -42.927 | 62.004 | 55.003 | 210.274 | 3 |
| 2020 | 294.586 | -37.195 | 82.189 | 53.680 | 256.901 | 5 |
| 2019 | 356.059 | 160.736 | 103.722 | 114.785 | 303.046 | 5 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?