RECON SA
Brașov, Brasov
33 ani pe piață149 angajațiCifră de afaceri 32.424.805 leiPlătitor TVA
Constructii de autostrazi, drumuri, aerodroame si baze sportive
Locație & program
RECON SA
Sediu SocialStr. Alexandru Ioan Cuza nr. 31, Brașov, Brasov Vezi pe hartă
Persoane de contact
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
RECON SA · CUI 3623887 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
RECON SA · CUI 3623887 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- RECON SA
- CUI
- 3623887
- Nr. reg. com.
- J1993000730084
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4211 – Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- Înregistrată în
- 1993
- Adresă sediu social
- Str. Alexandru Ioan Cuza nr. 31
Brașov, Brasov
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32.424.805 | -5.888.033 | 38.642.630 | 4.348.382 | 41.112.305 | 149 |
| 2024 | 22.894.234 | -3.456.617 | 40.273.913 | 1.895.894 | 47.000.339 | 135 |
| 2023 | 24.527.397 | -2.050.915 | 43.470.509 | 4.701.133 | 50.456.956 | 154 |
| 2022 | 25.480.259 | -1.831.019 | 48.505.549 | 4.669.564 | 52.507.871 | 156 |
| 2021 | 26.494.269 | -1.895.624 | 42.910.460 | 5.613.172 | 54.338.890 | 162 |
| 2020 | 34.083.449 | -2.418.523 | 44.053.482 | 5.008.803 | 56.234.514 | 212 |
| 2019 | 37.908.518 | -1.482.167 | 46.230.696 | 6.113.251 | 58.653.038 | 212 |
Cifra de afaceri 2025
32.424.805 lei ▲ 41,6%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32.424.805 | -5.888.033 | 38.642.630 | 4.348.382 | 41.112.305 | 149 |
| 2024 | 22.894.234 | -3.456.617 | 40.273.913 | 1.895.894 | 47.000.339 | 135 |
| 2023 | 24.527.397 | -2.050.915 | 43.470.509 | 4.701.133 | 50.456.956 | 154 |
| 2022 | 25.480.259 | -1.831.019 | 48.505.549 | 4.669.564 | 52.507.871 | 156 |
| 2021 | 26.494.269 | -1.895.624 | 42.910.460 | 5.613.172 | 54.338.890 | 162 |
| 2020 | 34.083.449 | -2.418.523 | 44.053.482 | 5.008.803 | 56.234.514 | 212 |
| 2019 | 37.908.518 | -1.482.167 | 46.230.696 | 6.113.251 | 58.653.038 | 212 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?