REBELS SRL
Săcele, Brasov
34 ani pe piață19 angajațiCifră de afaceri 30.139.081 leiPlătitor TVA
Comert cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi si gazosi si al produselor derivate
Locație & program
Website, rețele sociale și plată
Date firmă
REBELS SRL · CUI RO1091910 · plătitor de TVA
Vezi detalii Ascunde
Date firmă
REBELS SRL · CUI RO1091910 · plătitor de TVA
- Denumire legală
- REBELS SRL
- CUI
- RO1091910
- Nr. reg. com.
- J1992002079081
- Plătitor TVA
- Da
- Activitate principală (CAEN)
- 4618 – Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
- Înregistrată în
- 1992
- Adresă sediu social
- DJ 103 A Brasov Tarlungeni
505600, Săcele, Brașov conform ANAF
Evoluție financiară
Bilanțuri anuale · valori în lei (RON)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30.139.081 | 506.190 | 1.646.852 | 5.369.121 | 6.017.692 | 19 |
| 2024 | 30.460.185 | 1.289.495 | 1.805.458 | 7.422.266 | 7.147.562 | 21 |
| 2023 | 27.474.702 | 1.052.134 | 2.185.712 | 5.262.409 | 6.492.031 | 22 |
| 2022 | 27.340.442 | 966.698 | 1.497.286 | 5.027.542 | 5.491.504 | 25 |
| 2021 | 24.344.423 | 1.701.436 | 1.333.176 | 5.224.116 | 5.173.169 | 26 |
| 2020 | 19.319.535 | 920.370 | 1.625.231 | 3.875.413 | 4.114.746 | 25 |
| 2019 | 22.322.188 | 369.239 | 1.308.273 | 3.675.322 | 3.854.566 | 27 |
Cifra de afaceri 2025
30.139.081 lei ▼ 1,1%
Vezi tabelul complet (7 ani)
| An | Cifra de afaceri | Profit / pierdere netă | Active imobilizate | Datorii | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30.139.081 | 506.190 | 1.646.852 | 5.369.121 | 6.017.692 | 19 |
| 2024 | 30.460.185 | 1.289.495 | 1.805.458 | 7.422.266 | 7.147.562 | 21 |
| 2023 | 27.474.702 | 1.052.134 | 2.185.712 | 5.262.409 | 6.492.031 | 22 |
| 2022 | 27.340.442 | 966.698 | 1.497.286 | 5.027.542 | 5.491.504 | 25 |
| 2021 | 24.344.423 | 1.701.436 | 1.333.176 | 5.224.116 | 5.173.169 | 26 |
| 2020 | 19.319.535 | 920.370 | 1.625.231 | 3.875.413 | 4.114.746 | 25 |
| 2019 | 22.322.188 | 369.239 | 1.308.273 | 3.675.322 | 3.854.566 | 27 |
Datele sunt preluate de pe mfinante.gov.ro (situațiile financiare anuale depuse de firmă). Sunt afișați anii cu bilanț disponibil; datele lipsă nu sunt considerate zero.
Ești reprezentantul acestei firme?